משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


גביע - ילדים א': הסינדרלה מהחוף ניצחה בראשון לציון

קבוצת ילדים א' של עירוני נשר, לה המאזן הטוב ביותר במחוז חוף, זכתה בניצחון 3:4 במשחק החוץ מול הפועל ראשון לציון מליגת מרכז - והעפילה לשלב חצי גמר גביע המדינה. ארז קרקוגלי, המאמן המנצח: "אני שמח מאוד שעלינו לחצי גמר גאווה ענקית לעירוני נשר אני שמח להיות חלק מהמועדון הזה".
פורסם ב: 10/03/2018 14:04:50

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

אם זיכרונינו אינו מטעה אותנו, אזי שזהו יום היסטורי במועדון הכדורגל של עירוני נשר. לראשונה מאז הקמת המועדון לפני כעשור העפילה קבוצה מהמועדון לשלב חצי גמר גביע המדינה. קבוצת ילדים א', המודרכת ע'י ארז קרקוגלי, לה המאזן הטוב ביותר בליגת מחוז חוף, ניצחה היום 3:4 את משחק החוץ מול הפועל ראשון לציון - לה מאזן מכובד בליגת המרכז, והעפילה לשלב חצי גמר גביע המדינה.

למשרות ב- 10 הדקות הראשונות שחקני הקבוצה המארחת לחצו את האורחים בנשר, הקבוצה של קרקוגלי עלתה ליתרון ראשון. זה קרה כתוצאה מכדור ארוך שהוציא להתקפה מתפרצת בה מוחמד חמדוני מסר מסירת רוחב לפאדי זבידאת, שכבש והעלה את נשר ליתרון 0:1. עם האוכל בא התיאבון, בדקה ה-15 נהוראי אמסלם האורח בעט לשער מרחוק, השוער הדף ואמסלם השתלט על הכדור החוזר וכבש מתוך הרחבה והעלה את נשר ליתרון 0:2. בדקה ה-25 ציון שמעון פרץ מחצי המגרש וכבש בבעיטה לחלק העליון של רשתה של ראשון לציון - ואנחנו כבר ב-0:3 לזכות נשר. בדקה ה-30 נהוראי אמסלם מצא במסירה טובה את פאדי זבידאת, שכבש בסיומו של מבצע אישי שער שני במשחק והעלה את נשר ליתרון 0:4 מדהים בתום המחצית הראשונה. 

במחצית השניה קיבלנו היפוך מגמה. ראשון לציון צימקה בדקה ה-45 ל-1:4, לאחר שליאל חורי כבש שער בבעיטת פנדל.בדקה ה 55 כדור ארוך מצא את החלוץ שגיא גניס וזה כבש מול השוער של נשר ואנחנו כבר ב- 2:4 לזכות נשר. חמש דקות לפני סיום המשחק נפסקה בעיטת פנדל נוספת לראשון לציון, שגרמה להרחקה מוצדקת של אחמד עלי - שספג צהוב שני בתוך דקות ספורות . שער שכבש ליאל אלמקייס קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 3:4 מדהים לנשר, שעולה לחצי גמר גביע המדינה.

ארז קרקוגלי, מאמנה של נשר, אמר בתום המשחק: 'בחצי הראשון היינו מצויינים יכולנו לכבוש עוד גולים - ולא השכלנו לעשות זאת. בחצי השני ראשון נכנסו למשחק. היה קשה, היה קצב מצויין, משחק בין שתי קבוצות טובות ואני שמח מאוד שעלינו לחצי גמר. גאווה ענקית לעירוני נשר אני שמח להיות חלק מהמועדון הזה'.
עוד בכותרות
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42
הרבה כדורגלנים צעירים, שגדלו במחלקות נוער מובילות, נרתעים מלהתחיל את קריירת המשחק שלהם בליגה א'. יש את אלה שמגיעים לשם עם תחושה של אילוץ ויש כאלה שמגיעים לשם אחרי שהפסידו זמן משחק יקר, כתוצאה מהשתייכות לסגל של קבוצה בליגה בכירה יותר. שני המחוזות של ליגה א' קידמו לא מעט שחקנים בעונות האחרונות לליגות הבוגרים, כך שאין שום סיבה לפסול אוטומטית התחלת קריירת משחק במחוזות ליגה א'.
17/06/2018 08:32:03
הרצון המטורף של הרבה מועדונים ומאמנים להישגיות גורם לתופעות פסולות ומכוערות של פיתוי כדורגלנים צעירים והוריהם לעבור בין מועדונים. למי ששכח, הייעוד של מחלקות נוער ושל מאמני כדורגל הם לטפח שחקנים - לא להתעסק בצורה אובססיבית בציד.
17/06/2018 08:17:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל