משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


גביע: השמיניות של מכבי חיפה בשצף קצר לעבר חצי הגמר

קבוצות השמיניות של מכבי חיפה משלוחת "קצף", שגדולות בכמה מספרים על ליגות החוף אליהן שובצו, העפילו בשבת האחרונה לחצי גמר גביע המדינה. קבוצת טרום א' זכתה בניצחון דרמטי 4:5 על הפועל ר"ג, קבוצת ילדים ג' ניצחה 2:6 את הפועל רמת השרון.
פורסם ב: 12/03/2018 13:27:26

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

עונה לא פשוטה ולא קלה עוברת על קבוצות השמיניות של מכבי חיפה משלוחת 'קצף'. בהחלטה לא ברורה ולא מובנת שובצו שתי הקבוצות, שנחשבות לקבוצות מהשורה הראשונה בשנתון, לשחק בליגות החדשות של מחוז חוף. שתי הקבוצות גדולות בכמה מספרים על הליגות שבהן הן משחקות וגם בגביע המדינה הן הוכיחו עליונות על קבוצות מליגות בכירות. בשבת האחרונה קבוצות טרום א' וילדים ג' של מכבי חיפה 'קצף' התארחו במרכז הארץ למשחקים במסגרת רבע גמר הגביע.

קבוצת טרום א' של מתן אלמליח נטלה חלק במשחק דרמטי במיוחד מול הפועל ר'ג, שהסתיים בניצחון 4:5, במשחק שהיה צמוד לכל אורכו. את השערים לזכות מכבי חיפה כבשו אלון ג'נח, מועתז חמד, אדם סועאד, איתי סולומון ושער עצמי.

קבוצת ילדים ג' [בתמונה] של גיא בוגנים התארחה אצל הפועל רמת השרון, אך בניגוד לקבוצת טרום א' - אצלה לא נרשמה דרמה מיוחדת בדרך לחצי הגמר. הירוקים זכו בניצחון 2:6. את השערים לזכות הקבוצה כבשו נועם שמש, גבי בוקולי, עדי צור, אנדרו חרופי, איאד חלאילי ועמר אבו עוביד.


עוד בכותרות
כמו בכל פעם שבו יש טורניר כדורגל בינלאומי, גם הפעם אנחנו שומעים הרבה פרשנים והוגי דעות - שמציעים להעתיק מודלים מסוימים לכדורגל שלנו. עם כל הכבוד למודלים מצליחים מרחבי העולם, לא כל מה שמתאים למקום מסוים מתאים לכאן. לכן, בואו נפסיק לזרוק סיסמאות ונחשוב איך אנחנו עושים התאמות של מודלים מצליחים למציאות שאנחנו מכירים - לטוב ולרע.
23/06/2018 14:23:59
הקבוצה של אלי אישה זכתה העונה בניצחונות בכל משחקי הליגה שקיימה - במקביל להצלחה גדולה בגביע המדינה, כל זאת לצעד דגש מאוד גדול על פעילויות למען הקהילה. בעונה הבאה לאגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל יהיו את כל הסיבות להעביר את הקבוצה למחוז מרכז.
23/06/2018 14:02:43
עונת הכדורגל האחרונה הייתה בסימן השלמת המהפך בצד האדום של הכדורגל בבירת ישראל. אחרי ירידות הליגה של קבוצות הדגל של מחלקת הנוער של הפועל ירושלים נוצרה סיטואציה שבעונה הבאה החל משנתון נערים ב' ועד הבוגרים הקבוצות של הפועל קטמון ישחקו בליגות גבוהות יותר מאשר הפועל ירושלים - המועדון שממנו נולדה הפועל קטמון.
22/06/2018 14:53:54
לראות במונדיאל מפגני אחווה בין אוהדי כדורגל מרחבי העולם - ובפרט בין אוהדי כדורגל ישראלים לאוהדים ממדינות עוינות ומדינות שבהן הישראלים לא אהובים על רוב האוכלוסיה, מוכיחה עד כמה הכדורגל הוא האמצעי הטוב ביותר לגשר בין אוכלוסיות.
22/06/2018 10:15:31
למרות שהיא הגיעה לעונה הזו בעמדת נחיתות, קבוצת נערים א' של מ.ס כרמיאל הצליחה להבטיח הישארות במחוז הצפוני של הליגה הארצית - כשהיא מקדימה קבוצות ממועדונים גדולים יותר. שמחים לפרגן לקבוצה ביום ההולדת של המאמן, לירון יגר, לו אנו מאחלים המון מזל טוב.
21/06/2018 12:00:12
תלמידי התיכון וחטיבות הביניים, סיימתם אתמול את שנת הלימודים. איזה כיף לכם. תעשו חיים, אבל תשכחו: תקופה של חופש מהלימודים ומהכדורגל נדרשת להתאווררות ולטעינה מחדש, אך אסור שהיא תפגום לרעה ביכולות הגופניות וההתנהגותיות שלכם.
21/06/2018 11:39:47


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל