משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


בא.ס קהילתי חולון למדו על השואה

במחלקת הנוער של א.ס קהילתי הקדישו את יום השואה ללימוד תכנים מהאסון הגדול ביותר שחווה העם היהודי. המנהל המקצועי, מרצ'ל זינגר, בן לשורדי שואה, העביר הרצאות על מספר נושאים.
פורסם ב: 13/04/2018 12:10:24

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

במחלקת הנוער של א.ס קהילתי - שחרטה על דגלה פרמטרים של הנחלת ערכים וחיבור לקהילה, הקדישו את יום השואה להרחבת הידע של כדורגלני המחלקה על נושאי השואה. המנהל המקצועי, מרצ'ל זינגר, נצר למשפחה שורדת שואה - שהיה בעבר במשלחות שפקדו את מחנות ההשמדה בפולין, העביר לכדורגלנים הצעירים ומאמני המחלקה הרצאה שכללה התמקדות במושגי יסוד דוגמת הגטו, סלקציה, מחנה השמדה, משפטי נירנברג, מלחמת העולם השניה, מעצרו של אדולף אייכמן ועוד. בנוסף, הוצגה בפני הכדורגלנים והמאמנים תערוכת צילומים מימי השואה.

מרצ'ל זינגר סיכם את הפעילות: 'כנצר למשפחה שורדת שואה וכמי שאיבד את סבו וסבתו מצד האבא ברוסיה - בעוד שסבי מצד אמי זכה לעיטור אומץ, כיהודי, כאזרח במדינת ישראל וכאדם שרואה חיבור הדוק בין חינוך לספורט, מחובתי ומחובת המועדון להעביר לדור הצעיר תוכן על האסון הגדול ביותר שפקד את עמנו'.


עוד בכותרות
קבוצת נערים א' של הפועל חיפה זכתה בשבת האחרונה בניצחון שני העונה - 2:3 ביתי על מכבי פ"ת, במשחק שבו נרשמו שני מהפכים. היה זה ניצחון שני לקבוצה של לידן דלויה במגרש אתו"ס. המאמן המנצח: "יש לנו קבוצה שמזכירה לי באופי מאוד את הקבוצות שאני זוכר מהפועל חיפה שלפני הרבה שנים, שנים שבהן אני שיחקתי במועדון: הרבה לב, הרבה נשמה ,הרבה פרגון והרבה אמונה".
18/09/2018 11:08:07
קבוצת הנוער של מכבי בת ים פתחה עונה עם ניצחון ביתי מפתיע 0:1 על הפועל פ"ת. פליקס חלפון, הבעלים של מחלקת הנוער והמנהל המקצועי של המועדון: "שמח שההחבר'ה פתחו עונה עם ניצחון - דבר שלא קרה כאן בשש העונות הקודמות. המשכיות היא מילת המפתח". בשבת הקרובה היא תתארח אצל בית"ר ת"א/רמלה שזכתה בניצחון מרשים בהרצליה.
18/09/2018 10:48:25
פארסה של ממש. פחות משבוע לפני תחילת משחקי הליגות בשנתוני נערים ג' הודיע אגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל על שינוים בשיבוץ הקבוצות ולוחות המשחקים בליגות השונות של שנתון נערים ג'.
17/09/2018 10:15:24
מכבי שוהם והפועל כפר קאסם, שישחקו העונה במחוז דן, הן הסינדרלות הגדולות של מחזור הגביע, אחרי שהדיחו קבוצות מהליגה הארצית. מכבי שוהם זכתה בניצחון דרמטי בפנדלים על הפועל מרמורק רחובות, בעוד שכפר קאסם ניצחה 2:4 בהוד השרון.
17/09/2018 09:57:29
במשחק הבכורה שלה במסגרת תחרותית מטעם ההתאחדות לכדורגל הצליחה קבוצת נערים ב' של מכבי נווה שאנן חיפה "צו פיוס" לזכות בניצחון 1:3 במשחק הגביע מול עירוני קרית אתא.
17/09/2018 09:44:05
קבוצת נערים א' של מכבי נתניה שומרת על מאזן מצטבר מרשים במשחקי הדרבי מול בית"ר טוברוק. אתמול זכתה הקבוצה של יוסי טויל בניצחון 2:4, במשחק במסגרת המחזור השלישי של ליגת העל. יוסי טויל, המאמן המנצח: ".ידענו שאנחנו יותר איכותיים, אבל גם ידענו שזה לא מבטיח לנו כלום כי דרבי זה דרבי".
16/09/2018 08:28:48


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל