משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


הקבוצה שנרתמה למען הטסת בעלי צרכים מיוחדים למונדיאל

קבוצת ילדים ב' של הפועל גליל עליון, שסיימה זה מכבר עונה ראשונה בליגה מסודרת מטעם ההתאחדות לכדורגל, נרתמה לתרומה כספית בפרויקט גיוס ההמונים של עמותת "הגשמת חלום" למען הטסת בעלי צרכים מיוחדים למונדיאל ברוסיה. רוצים גם אתם להירתם למאמץ ולחוש סיפוק וגאווה עצומים? פרטים נוספים בכתבה.
פורסם ב: 25/05/2018 00:06:41

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

אין תחושה טובה יותר מלעשות טוב לאחרים. ביום שלישי אחה'צ עלה קמפיין מימון המונים של עמותת 'הגשמת חלום' - שמטרתו הייתה גיוס של 100 אלף ש'ח עד ליום חמישי בשעה 23:00 בלילה, על מנת להטיס 36 אנשים בעלי צרכים מיוחדים למונדיאל ברוסיה, כולל מלווים, מלונות, כניסה למשחקים, טיולים וכל מה שקשור מבחינה לוגיסטית וטכנית. הובטח שכל מי שיתרום תרומה כספית יזכה שהיא תוכפל. קבוצה שנרתמה בשמחה וברצון לעניין היא קבוצת ילדים ב' של הפועל גליל עליון מליגת צפון 2. הקבוצה מודרכת ע'י יורם עומר ויגאל הרוש, שהצליחו לרתום את שחקני הקבוצה לעניין. הקבוצה אספה 500 שקלים, שלמעשה שווים 1,000 שקלים של תרומה לעניין. חשוב לציין, שקבוצת ילדים ב' של הפועל גליל עליון זוהי עונה ראשונה שלה בליגה מטעם ההתאחדות לכדורגל, אחרי שנים שפעלה בפורמט של חוג כדורגל. הקבוצה חרטה על דגלה את נושא התרומה לקהילה בשנים האחרונות, לא אחת שחקניה ואנשי הצוות נרתמו לשמח חולים בבית החולים 'זיו' בצפת וערכו פעילויות נוספות שתרמו לקהילה בצפון.

יורם עומר, מאמן ומנהל המועדון, שיתף אותנו בחזונו: 'שלושה נושאים הצבתי בראש סדר העדיפויות עם הקמת מועדון הכדורגל- חינוך לדרך ארץ. תמיכה בקהילה וקבלת האחר. לא כסיסמא, ביצוע בפועל בכל הזדמנות. התרומה לפרויקט הכל כך חשוב הוא זכות גדולה עבורנו ולו בשל העובדה שכל ילד וכל הורה במועדון שלנו, ידע כי הוא עשה משהו טוב למען האחר. זה הרווח הגדול ביותר. לזאת נמשיך לחנך'.

רוצים גם אתם להירתם למען הטסתם של בעלי צרכים מיוחדים למונדיאל? זה הזמן שלכם, לרתום את השחקנים שלכם, החברים שלכם, הצוות הניהולי והמקצועי של מחלקת הנוער שלכם לטובת העניין - שהרי מדובר ביוזמה שיש בה רק יתרונות ויש בה מסר חברתי משובח. בעקבות ההצלחה של הפרויקט, החליטה עמותת 'הגשמת חלום' להאריך את הדד ליין, מתוך מטרה לגייס עוד תרומות - שיעזרו לעוד בעלי צרכים מיוחדים ליהנות מחווית המונדיאל. עמותת 'הגשמת חלום' שימחה עשרות בעלי צרכים מיוחדים בשני אירועי הכדורגל הגדולים בעולם: מונדיאל ברזיל בשנת 2014 ואליפות אירופה 2016 בצרפת. לפרטים והתרשמות מפועלה של העמותה, הקליקו כאן. לתרומה כספית לפרויקט ההמונים, הקליקו כאן. 
עוד בכותרות
למרות שההתאחדות לכדורגל הודיעה שלוחות משחקי הליגות הארצית יפורסמו ביום רביעי, עד לרגע זה לא פורסמו הלוחות - מאחר וקבוצה במחוז הצפוני הודיעה על ויתור על מקומה בליגה. בהתאחדות אומרים שביום ראשון תיערך הגרלה בנוגע לזהות הקבוצה שתחליף את אותה קבוצה, אך בו בזמן שתי קבוצות במחוז הצפוני כבר קיבלו את לוח המשחקים שלהן. מבולבלים? גם אנחנו.
17/08/2018 13:14:10
כמו קבוצות הבוגרים, גם קבוצות הנוער של העיר הרצליה לא ישחקו באותה ליגה. ההתאחדות לכדורגל הותירה את מכבי במחוז הדרומי ואילו הפועל - שעלתה ללאומית מהמקום השני של המחוז הדרומי בליגה הארצית, תשחק במחוז הצפוני.
17/08/2018 13:07:25
נבחרת נערים א' של ישראל נחלה הפסד ראשון בטורניר הידידות באוקראינה - 1:0 למקבילה של תורכיה, שכבשה את שער הניצחון במהלך המחצית הראשונה.
16/08/2018 18:06:54
אלון חזן, שמשמש מזה עשור כמאמן בנבחרות הצעירות, קודם לתפקיד עוזר מאמן הנבחרת הבוגרת והוא יעבוד לצידו של אנדראס הרצוג המאמן הלאומי. ניר לוין, מנהל העל של הנבחרות הצעירות, ימשיך בתפקידו ובמקביל יאמן את נבחרת הנוער.
16/08/2018 16:27:37
נבחרת נערים א' של ישראל פתחה עם תוצאת תיקו 2:2 את טורניר הידידות בו היא משתתפת באוקראינה. נציגות נכבדת למכבי חיפה בסגל הנבחרת.
15/08/2018 22:28:10
ההתאחדות לכדורגל פרסמה אתמול אחה"צ את לוחות המשחקים בשתי הליגות הארציות של שנתון נערים ב'. בדרום - דרבי באר שבעי כבר במחזור השני. בצפון - דרבי כפר סבאי במחזור השמיני.
15/08/2018 14:28:13


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל