משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


הקבוצה שנרתמה למען הטסת בעלי צרכים מיוחדים למונדיאל

קבוצת ילדים ב' של הפועל גליל עליון, שסיימה זה מכבר עונה ראשונה בליגה מסודרת מטעם ההתאחדות לכדורגל, נרתמה לתרומה כספית בפרויקט גיוס ההמונים של עמותת "הגשמת חלום" למען הטסת בעלי צרכים מיוחדים למונדיאל ברוסיה. רוצים גם אתם להירתם למאמץ ולחוש סיפוק וגאווה עצומים? פרטים נוספים בכתבה.
פורסם ב: 25/05/2018 00:06:41

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

אין תחושה טובה יותר מלעשות טוב לאחרים. ביום שלישי אחה'צ עלה קמפיין מימון המונים של עמותת 'הגשמת חלום' - שמטרתו הייתה גיוס של 100 אלף ש'ח עד ליום חמישי בשעה 23:00 בלילה, על מנת להטיס 36 אנשים בעלי צרכים מיוחדים למונדיאל ברוסיה, כולל מלווים, מלונות, כניסה למשחקים, טיולים וכל מה שקשור מבחינה לוגיסטית וטכנית. הובטח שכל מי שיתרום תרומה כספית יזכה שהיא תוכפל. קבוצה שנרתמה בשמחה וברצון לעניין היא קבוצת ילדים ב' של הפועל גליל עליון מליגת צפון 2. הקבוצה מודרכת ע'י יורם עומר ויגאל הרוש, שהצליחו לרתום את שחקני הקבוצה לעניין. הקבוצה אספה 500 שקלים, שלמעשה שווים 1,000 שקלים של תרומה לעניין. חשוב לציין, שקבוצת ילדים ב' של הפועל גליל עליון זוהי עונה ראשונה שלה בליגה מטעם ההתאחדות לכדורגל, אחרי שנים שפעלה בפורמט של חוג כדורגל. הקבוצה חרטה על דגלה את נושא התרומה לקהילה בשנים האחרונות, לא אחת שחקניה ואנשי הצוות נרתמו לשמח חולים בבית החולים 'זיו' בצפת וערכו פעילויות נוספות שתרמו לקהילה בצפון.

יורם עומר, מאמן ומנהל המועדון, שיתף אותנו בחזונו: 'שלושה נושאים הצבתי בראש סדר העדיפויות עם הקמת מועדון הכדורגל- חינוך לדרך ארץ. תמיכה בקהילה וקבלת האחר. לא כסיסמא, ביצוע בפועל בכל הזדמנות. התרומה לפרויקט הכל כך חשוב הוא זכות גדולה עבורנו ולו בשל העובדה שכל ילד וכל הורה במועדון שלנו, ידע כי הוא עשה משהו טוב למען האחר. זה הרווח הגדול ביותר. לזאת נמשיך לחנך'.

רוצים גם אתם להירתם למען הטסתם של בעלי צרכים מיוחדים למונדיאל? זה הזמן שלכם, לרתום את השחקנים שלכם, החברים שלכם, הצוות הניהולי והמקצועי של מחלקת הנוער שלכם לטובת העניין - שהרי מדובר ביוזמה שיש בה רק יתרונות ויש בה מסר חברתי משובח. בעקבות ההצלחה של הפרויקט, החליטה עמותת 'הגשמת חלום' להאריך את הדד ליין, מתוך מטרה לגייס עוד תרומות - שיעזרו לעוד בעלי צרכים מיוחדים ליהנות מחווית המונדיאל. עמותת 'הגשמת חלום' שימחה עשרות בעלי צרכים מיוחדים בשני אירועי הכדורגל הגדולים בעולם: מונדיאל ברזיל בשנת 2014 ואליפות אירופה 2016 בצרפת. לפרטים והתרשמות מפועלה של העמותה, הקליקו כאן. לתרומה כספית לפרויקט ההמונים, הקליקו כאן. 
עוד בכותרות
אחרי שנים של הצלחות במחלקות נוער מאזור חיפה והקריות עומר לוינזון, שהוביל העונה את קבוצת הנוער של מכבי צור שלום לעונה חלומית - בה הדיחה במשחקי גביע המדינה את הצהובה והאדומה מת"א, מונה המאמן המוערך למאמן קבוצת הבוגרים של המועדון. סיכום עונה ומבט לעתיד של המאמן בכתבה הבאה.
20/06/2018 10:12:51
למרות היותו צעיר בשנה מגיל השנתון, עידו סער השתלב בצורה טובה בעמדת המגן הימני של קבוצת טרום א' של מכבי צור שלום. בעונה הבאה יזכה לשחק בקבוצת טרום א' של מכבי חיפה "קצף". אנו שמחים לארח את עידו סער בפינת "הכר את השחקן". מעוניינים גם אתם להשתתף בפינת השחקנים שלנו? פרטים בכתבה.
20/06/2018 09:44:51
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל