משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ליגת האלופות: מכבי טמרה, נערים ג' - צפון

קבוצת נערים ג' של מכבי טמרה זכתה באליפות הצפון, לאחר מאבק צמוד עם מ.ס כפר יאסיף העיקשת. בעונה הבאה תשחק הקבוצה בליגה מחוזית כלשהי בצפון, בתקווה לשחזר את ההישג והפעם גם להעפיל לליגה גבוהה יותר.
פורסם ב: 13/06/2018 17:02:59

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

עונה שמחה ומאושרת למחלקת הנוער של מכבי טמרה, המנוהלת בצד המקצועי ע'י סלאח המאם - שהוביל את קבוצת נערים ב' למקום השני בליגת הצפון - שמקנה בעונה הבאה מקום בליגה הארצית החדשה של השנתון למי שהייתה העונה קבוצת נערים ג' - שזכתה באליפות הצפון. הקבוצה של איהב חטיב זכתה באליפות הצפון של שנתון נערים ג', אחרי שניהלה מאבק צמוד עם מ.ס כפר יאסיף העיקשת, בסיומו חגגה זכייה באליפות בזכות יתרון של נקודה אחת.

מבט על יחס השערים של מכבי טמרה מגלה, שמדובר בקבוצה שב-22 משחקי ליגה הבקיעה עם 122 שערים וספגה 24 בלבד, בשני הפרמטרים מדובר במאזן הטוב ביותר בליגה. הקבוצה צברה 57 נקודות מ-66 אפשריות. שלושה שחקנים היו שחקני המפתח של הקבוצה בצד ההתקפי: אדהם חלף - מלך שערי הקבוצה עם 28 הבקעות, אחמד חג'אזי עם 24 הבקעות ואמל שחאדה עם 23 הבקעות. 

בעונה הבאה מצפה לקבוצה אתגר גדול - להשתלב בהצלחה בליגה הצפונית שבה תשובץ, בה היא תרצה לשחזר את ההישג ולזכות בתגמול בדמות העפלה לליגה הארצית של שנתון נערים ב'.
עוד בכותרות
אחרי שנים של הצלחות במחלקות נוער מאזור חיפה והקריות עומר לוינזון, שהוביל העונה את קבוצת הנוער של מכבי צור שלום לעונה חלומית - בה הדיחה במשחקי גביע המדינה את הצהובה והאדומה מת"א, מונה המאמן המוערך למאמן קבוצת הבוגרים של המועדון. סיכום עונה ומבט לעתיד של המאמן בכתבה הבאה.
20/06/2018 10:12:51
למרות היותו צעיר בשנה מגיל השנתון, עידו סער השתלב בצורה טובה בעמדת המגן הימני של קבוצת טרום א' של מכבי צור שלום. בעונה הבאה יזכה לשחק בקבוצת טרום א' של מכבי חיפה "קצף". אנו שמחים לארח את עידו סער בפינת "הכר את השחקן". מעוניינים גם אתם להשתתף בפינת השחקנים שלנו? פרטים בכתבה.
20/06/2018 09:44:51
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל