משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ליגת האלופות: בני יהוד, נערים ב' - מרכז

קבוצת נערים ב' של בני יהוד, שבעונה שעברה הייתה כפסע מזכייה באליפות מחוז דן של שנתון נערים ג', זכתה העונה באליפות מחוז מרכז - לאחר שהקדימה ביחס הניצחונות את קביליו יפו. המרוויחה הגדולה היא קבוצת שנתון 2003 של המועדון, שבעונה הבאה תשחק במחוז הדרומי של הליגה הארצית.
פורסם ב: 13/06/2018 17:22:25


מאת: אורי שמיר - עורך האתר


איך שגלגל מסתובב לו. קבוצת שנתון 2002 של בני יהוד שילמה בעונה מחיר יקר ואכזרי על שני הפסדי הליגה הבודדים שלה - במשחקים מול הפועל הוד השרון, ולמרות אחוזי הצלחה מרשימים היא ראתה את הוד השרון חוגגת אליפות. עברה לה עונה אחת והקבוצה של אלי ממה חגגה זכייה באליפות מחוז מרכז של שנתון נערים ב' - למרות שהקבוצה שסיימה את העונה במקום השני, סיימה עם מספר נקודות זהה לשלה. בני יהוד סיימה את העונה הזו במקום הראשון, בזכות יחס ניצחונות עדיף בניצחון אחד על פני קביליו יפו. שתי הקבוצות, שניהלו לאורך העונה מאבק צמוד ועיקש על שני המקומות הראשונים, המעניקים למועדונים נציגות בליגה הארצית החדשה של השנתון בעונה שעברה, והן גברו על בית'ר ר'ג, הכח עמידר וגדנ'ע ת'א, שהיו ברוב שלבי העונה חזק בתמונת המאבק.

את העונה הזו סיימו בני יהוד וקביליו יפו עם 61 נקודות כ'א מ-84 אפשריות. בני יהוד כבשה העונה 109 שערים - שזהו המאזן השני בגובהו בליגה, בעוד שהקבוצה ספגה 34 שערים - שזהו המאזן הרביעי בטיבו בליגה. כיאה לאלופה אמיתית, מלך השערים של הליגה הוא נציג מטעמה - טל שמש, שכבש 37 שערים. שחקנים נוספים שבלטו בהבקעת שערים: מולאט דמאטיה עם 19 הבקעות, דניאל פז עם 14 הבקעות ואבי פרטוש עם 13 הבקעות.

המרוויחה הגדולה מהזכייה באליפות היא קבוצת נערים ג' של העונה האחרונה, שסיימה את העונה כסגנית אלופת מחוז דן. בעונה הבאה תשחק הקבוצה במחוז הדרומי של הליגה הארצית. קבוצת שנתון 2002 תשובץ לליגה מחוזית כלשהי [מרכז ככל הנראה] ותנסה לזכות באליפות נוספת ולסדר לקבוצת שנתון 2003 עונה נוספת בליגה הארצית - הפעם של שנתון נערים א'.

 


עוד בכותרות
אחרי שנים של הצלחות במחלקות נוער מאזור חיפה והקריות עומר לוינזון, שהוביל העונה את קבוצת הנוער של מכבי צור שלום לעונה חלומית - בה הדיחה במשחקי גביע המדינה את הצהובה והאדומה מת"א, מונה המאמן המוערך למאמן קבוצת הבוגרים של המועדון. סיכום עונה ומבט לעתיד של המאמן בכתבה הבאה.
20/06/2018 10:12:51
למרות היותו צעיר בשנה מגיל השנתון, עידו סער השתלב בצורה טובה בעמדת המגן הימני של קבוצת טרום א' של מכבי צור שלום. בעונה הבאה יזכה לשחק בקבוצת טרום א' של מכבי חיפה "קצף". אנו שמחים לארח את עידו סער בפינת "הכר את השחקן". מעוניינים גם אתם להשתתף בפינת השחקנים שלנו? פרטים בכתבה.
20/06/2018 09:44:51
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל