משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


אל תאבדו את זה בגלל החופש הגדול

תלמידי התיכון וחטיבות הביניים, סיימתם אתמול את שנת הלימודים. איזה כיף לכם. תעשו חיים, אבל תשכחו: תקופה של חופש מהלימודים ומהכדורגל נדרשת להתאווררות ולטעינה מחדש, אך אסור שהיא תפגום לרעה ביכולות הגופניות וההתנהגותיות שלכם.
פורסם ב: 21/06/2018 11:39:47


מאת: אורי שמיר - עורך האתר


מאות אלפי תלמידי תיכון וחטיבות ביניים יצאו אתמול לחופש הגדול. אין ספק שחופש מרוכז מהלימודים ופגרה ממושכת מכדורגל הם חשובים מאוד להתאווררות ולטעינה מחדש של האנרגיות. עם זאת, יש לא מעט בני נוער שהיעדר מסגרות לפעמים גורם להם לעשות שטויות ולהתנהל בצורה לא תקינה. אז רגע לפני שאתם מתמכרים להנאות שיש לחופש הגדול להציע, מצאתי לנכון לתת לכם זרקור קטן למודעות עצמית.

אין ספק שלצאת קצת מהמסגרות המוכרות זה דבר חשוב לנפש. כל עוד הדבר לא משתלב עם אלימות, שתיית אלכוהול, תופעות פסולות של רעש מוגזם במרחב הציבורי, זיהום הסביבה, שיימינג וחרמות כנגד בני כתה או חברים, לכו על זה ותהנו מכל רגע. מגיע לכם - ובענק. 

הצד השני של המטבע - הצד הספורטיבי חשוב לא פחות. אז נכון, זוהי לא תקופה של עונת הכדורגל, אבל מומלץ לכם לעבוד על כושר גופני טוב ועל שיפור מיומנויות כדי להגיע לעונה הבאה ברמת מוכנות ודריכות גבוהה יותר. משמעת היא הדבר החשוב ביותר בעניין הזה. מה זה אומר? לעבוד בצורה נכונה ובלי לחפף ובלי תירוצים שמובילים לחוסר עשייה. אם אתם מתכוונים לעשות זאת עצמאית, מוטב להסתייע בעצות מאנשי מקצוע שאתם סומכים עליהם. אם אתם מתכוונים לעשות זאת בקבוצה או עם מאמן אישי, עשו זאת רק עם אדם שאתם סומכים עליו וקיבלתם המלצות טובות על  יכולותיו והתנהלותו. אל תקלו ראש בעניין הזה. 

חופשה נעימה


עוד בכותרות
מועדון הכדורגל של הפועל פ"ת נמצא בפני שוקת שבורה. הקבוצה הבוגרת בפני סכנת הורדה לליגה א', במחלקת הנוער המצב רחוק מלהיות אידיאלי. איך יכול להיות שמועדון פאר בכדורגל הישראלי מגיע למצב הזה, ואנו לא רואים התגייסות גדולה מצד ראשי מועדונים והעירייה כדי למנוע את המצב הזה?
17/07/2018 11:51:42
קבוצה שהורכבה מ-23 שחקנים מקבוצות נערים ב' ונערים ג' מרחבי ישראל חזרה עם הרבה חוויות וסיפוק מטורניר בשבדיה. המאמן שי כהן - שאימן בעונה האחרונה את קבוצת נערים ג' של סקציה נס ציונה, הוביל את הקבוצה יחד עם המאמן איציק מרקל - שאימן את קבוצת נערים ב' של מכבי הרצליה. כהן משתף אותנו ברשמים מהטורניר בכתבה הבאה.
17/07/2018 11:33:14
קל להאשים את דור ההורים של היום באובר התערבות ולהאשים אותם, בזה שהם חושבים שהבן שלהם הוא המסי או הרונאלדו הבא. אבל מה עם התעשייה שגורמת להם להרגיש כך? מי זו התעשייה ומה תרומתה לעניין? על זאת בטור הבא.
16/07/2018 12:42:48
לירון אזולאי, שמשחק כקשר אחורי וכבלם בקבוצת שנתון 2003 של הפועל חיפה, הוא האורח שלנו בפינת "הכר את השחקן". מעוניינים גם אתם להשתתף? פרטים בכתבה
16/07/2018 11:57:29
קבוצת נערים ג' של הפועל ר"ג עשתה עונה טובה בליגת המרכז, אותה היא סיימה במרכז הטבלה ועם צבירת נקודות נכבדת. למרות כל אלה, הקבוצה לא תשחק בעונה הבאה בליגה הבכירה של שנתון נערים ב', בשל שינוי מבנה הליגות. כתבה אחרונה בסדרה.
15/07/2018 11:49:09
קבוצת נערים ב' של עירוני נשר הגיעה לעונה הזו אחרי עונה בינונית בליגת השרון של שנתון נערים ג'. הקבוצה של מיכה דיין הייתה בחלק גדול מהזמן במאבק על אליפות ארצית צפון. המאמן מסכם את העונה בכתבה הבאה.
14/07/2018 18:20:49


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל