You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

הכר את השחקן – דוד בוסקילה, 2002, הכח עמידר רמת גן

שיתוף כתבה

הכר את השחקן – דוד בוסקילה, 2002, הכח עמידר רמת גן

דוד בוסקילה, ששיחק כשחקן התקפה וכמגן שמאלי בהכח עמידר ר"ג – אלופת מחוז המרכז של שנתון נערים א', בשורותיה היה בשתי העונות האחרונות מלך שערי הקבוצה. בוסקילה משקיע מאמצים כבירים, כדי לשלב בין כדורגל לבין שמירה על השבת. על כך בכתבה הבאה. מעוניינים גם אתם להשתתף בפינה? פרטים נוספים בכתבה.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר

הפגרה עדיין כאן – וזה הזמן שלכם, כדורגלנים יקרים, לזכות בבמה יוקרתית אצלנו באתר. אז מה זה בעצם? מדובר בראיון שמבוסס על שאלון למילוי עצמי. איך זה עובד? אתם יוצרים איתנו קשר ראשוני בהודעה בעמוד הפייסבוק שלנואנו שולחים לכם את השאלון, אתם עונים על התשובות ושולחים לנו את השאלון בצירוף תמונות שלכם (שצולמו על גורמים מטעמכם) – ואנו מעלים את הכתבה. חשוב לציין: מועד ההעלאה של הכתבות בכפוף לשיקולי המערכת ואין אנו מתחייבים מראש על מועד פרסום.

היום אנו שמחים לארח את דוד בוסקילה, בן 16 משכונת פרדס כץ בבני ברק, מלך השערים מזה שתי עונות של קבוצת שנתון 2002 של הכח עמידר ר"ג – שזכתה העונה באליפות מחוז המרכז. בוסקילה שיחק העונה גם כשחקן התקפה וגם כמגן שמאלי, אחרי שבעונה שעברה היה שחקן ההתקפה המרכזי של הקבוצה וכבש 23 שערי ליגה. את דרכו ככדורגלן החלק בקבוצת ילדים א' של מכבי פרדס כץ, בשורותיה שיחק משך שתי עונות וממנה עשה מעבר לקבוצת נערים ב' של הכח עמידר ר"ג. את העונה הזו מסכם דוד בוסקילה בסיפוק מירבי: "הייתה לנו עונה מוצלחת מאוד, עמדנו במטרות שלנו.  אמנם היה לנו כמה מעידות בדרך, אבל זה מה שחישל אותנו ולבסוף הצלחנו לקחת את אליפות נערים א' מחוז מרכז. אני מרוצה מאוד מכך שיכולתי לעזור לקבוצה  לא רק בהתקפה, בחצי השני של העונה שיחקתי יותר כמגן שמאלי וסיימתי עם 18 שערים ו17 בישולים – ואת הפרק שלי כשחקן בקבוצת שנתון 2002 אני מסיים כמלך השערים והבישולים של הקבוצה משך שתי עונות. כמובן שמגיעה תודה גדולה למאמניי בעונות האלה, אביב ריין לפני שתי עונות וערן דורון בעונה האחרונה, וגם לחבריי לקבוצה שתרמו רבות להצלחת הקבוצה וכמובן להצלחתי האישית".

דוד בוסקילה משקיעים מאמצים כבירים, כדי לשלב בין שמירת השבת לכדורגל. מאחר והוא אינו משחק בקבוצת "צו פיוס", המשימה היא מאוד מורכבת – אך הוא אינו מוותר בקלות: "כשיש משחקי בית או משחקים קרובים גאוגרפית לאזור מגוריי אני מגיע עם אופניים. כשיש משחקי חוץ רחוקים אני מחפש פתרונות של לינה בקרבת המגרש, גם אם זה אומר לשכור חדר במלון או באכסניה – עניין לא פשוט מבחינה כספית. שמירת השבת מאוד חשובה לי וזו הסיבה שבגינה לא ניסיתי את מזלי בקבוצות בליגות הבכירות יותר".  

את דוד בוסקילה תוכלו להכיר מזוויות שונות, בפרק האסוציאציות:

רגע ספורטיבי גדול מלבד הזכייה באליפות – "אירחנו את עירוני מודיעין, היריבה העיקשת שלנו על האליפות – שהגיעה למשחק כשהיא במקום הראשון ואנחנו במקום השני. הם הובילו עלינו 1-0 ובמחצית שנייה עשינו מהפך. אמנם לא כבשתי או בישלתי, אבל זה הרגע הגדול שלי בעונה הזו".

הרגע המאכזב של העונה -  "ללא ספק ההפסד במשחק החוץ מול יהוד, כי הרגשנו שזהו  הפסדנו את המקום הראשון ואנחנו עלולים להפסיד את האליפות וההעפלה לליגה הארצית,  אבל במשחק שאחרי פגשנו את מודיעין בבית וזכינו בניצחון חשוב מאוד".

החלום הספורטיבי הגדול ביותר – "לשחק בנבחרת ישראל. ללא ספק".

כדורגלן ישראלי אהוב – "ערן זהבי הוא ווינר וסקורר ענק".

כדורגלן אהוב בעולם – "כריסטיאנו רונאלדו הוא ווינר וסקורר ענק ,אבל גם את העובדה שהוא עובד קשה מחוץ למגרש – היא זו שעושה אותו אחד הגדולים בהיסטוריה של המשחק".

קבוצה אהודה בארץ – "ביתר ירושלים. אוהד אותה בעקבות אבא שלי. כמובן שהקהל העוצמתי של בית"ר – זה גורם שהידק אותי לקבוצה".

קבוצה אהודה בעולם – "ריאל מדריד. אבא שלי עודד אותי לאהוד אותה. מאוד אהבתי את ראול – החלוץ האגדי של הקבוצה".

ענפי ספורט אהובים מלבד כדורגל – "קצת כדורסל ובאולינג".

תוכנית טלויזיה אהובה – "חברים".

מאכול אהוב – "שניצל זה מאכל שאני אוהב מאוד, אבל כמובן שאני זהיר עם הכמויות והתדירות".

הכר את השחקן – דוד בוסקילה, 2002, הכח עמידר רמת גן
ועכשיו עליך להתמסר לדור הצעיר

ועכשיו עליך להתמסר לדור הצעיר

חדש באתר

ההתאחדות לכדורגל החליטה להמשיך את ההתקשרות עם מנהל העל של הנבחרות, ווילי רוטינשטיינר. חשוב שהאיש ישים את כל יהבו על טיפו...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...

תפסיקו לעשות מהם כוכבים

תפסיקו לעשות מהם כוכבים

חדש באתר

החיזור של מאמנים אחר כדורגלנים דרך הרשתות החברתיות וההאדרה של מועדונים המחתימים שחקנים על חוזים בגילאי נערים ונוער, גורמ...