You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

הכר את השחקן, סעיד אבו ראס, 2004, מכבי אחי נצרת

שיתוף כתבה

הכר את השחקן, סעיד אבו ראס, 2004, מכבי אחי נצרת

אחד משועריה של קבוצת שנתון 2004 של מכבי אחי נצרת הוא האורח שלנו בפינת השחקנים. מעוניינים להשתתף גם אתם? פרטים בכתבה.

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

הפגרה כבר כאן ובתקופה זו אנו מחדשים את הפעילות  של פינת "הכר את השחקן" – הפינה שמעניקה לכם, הכדורגלנים הצעירים, את הבמה המרכזית כאן באתר. מדובר בראיון שמבוסס על שאלון למילוי עצמי. איך זה עובד? אתם יוצרים איתנו קשר ראשוני בהודעה בתיבתצור קשר או בעמוד הפייסבוק שלנו,אנו שולחים לכם את השאלון, אתם עונים על התשובות ושולחים לנו את השאלון בצירוף תמונות שלכם – ואנו מעלים את הכתבה. חשוב לציין: מועד ההעלאה של הכתבות כפוף לשיקולי המערכת ואין אנו מתחייבים מראש על מועד פרסום.

היום אנו שמחים לארח את סעיד אבו ראס, בן 16 מנצרת, אחד משועריה של קבוצת שנתון 2004 של מכבי אחי נצרת, שסיימה את העונה כנועלת טבלת ליגת העל של שנתון נערים ב'. סעיד אבו ראס רשם 11 הופעות לא מלאות בעונה הזו, שאותה הוא מסכם באכזבה גדולה: "כמובן שזה לא נעים לסיים עונה במקום האחרון ובלי לזכות בנקודות ולספוג הרבה שערים. היו הרבה בעיות בעונה הזו, אף אחד לא חף משגיאות. לצערי, כשכבר זכיתי ליותר אמון, אז הגיעה הקורונה שעצרה את הכל". סעיד אבו ראס כבר מביט לעונה הבאה, שבה תשחק הקבוצה בליגה הארצית של שנתון נערים א': "אני מקווה שנלמד מהטעויות שעשינו ושנצליח להתמודד על עליה לליגת העל".


מכאן לפרק האסוציאציות:


רגע ספורטיבי גדול - "החזרה שלי לקורות השער אחרי חמישה חודשים. זה קרה בעונה שקדמה לזו, כששיחקנו בשנתון נערים ג', פתחתי את העונה כשוער ראשון במשחקים הראשונים, אך המאמן ויסאם חלאילה החליט להמשיך עם השוער השני ומצאתי את עצמי תקופה ממושכת לא משחק. ויסאם כל הזמן גרם לי להאמין והסביר לי שהוא עושה את זה לטובתי - וכשחזרתי לשחק חזרתי ביכולת טובה. אני מאוד אוהב את ויסאם ומעריך אותו מאוד".

רגע ספורטיבי מאכזב -  "בשנתון ילדים א' ספגתי פציעה, שגרמה לי להיעדרות ממושכת מהמשחקים".

הדבר הכי מצחיק שקרה לי בכדורגל -  "לפני שנתיים שיחקנו מול הקבוצה הכי חלשה בליגה - וניצחנו 13:0, אחרי שהשופט הפסיק את המשחק בתחילת המחצית השניה, בגלל חוסר ערך ספורטיבי".

חלום ספורטיבי גדול - "לשחק בברצלונה"

כדורגלן ישראלי אהוב - "נאיף בזיע - השחקן המוכשר בן ה-19 של קבוצת הבוגרים של מכבי אחי נצרת. הוא כישרון גדול, מהיר, לוחם ומשקיע".

כדורגלן אהוב בעולם - "השוער האיטלקי, ג'ינלואיג'י  בופון - השוער האגדי של יובנטוס. אני אוהב את הנחישות שלו, ההצלותף הצניעות והמנהיגות שלו".

קבוצת אהודה בארץ - "מכבי חיפה. הקבוצה משחקת כדורגל יפה וטוב והקהל אוהב לראות את זה".

קבוצה אהודה בחו"ל - "ברצלונה. התחלתי לאהוד אותה, בזכות כישוריו וביצועיו של ליאו מסי - שאני מאוד אוהב אותו. אני אוהב לראות את המשחקים של ברצלונה, אני לומד מהשוער שלהם ואפילו צפיתי בסרטונים של אימוני שוערים שלהם".

ענפי ספורט אהובים מלבד כדורגל  - "אוהב לשחק לפעמים כדורסל".

אוהב לעשות מחוץ למגרש - "כשאין אימון אני יוצא לרוץ  ומתאמן בבית או שהולך לאימון אישי".

מאכל אהוב - "ספגטי".

חייב לעשות לפני משחק - "לפני שאני יוצא מהבית למשחק, אני מבקש מאמי שלי להתפלל שאצליח".

 

TOP PLAYER - אימונים ברמה אירופאית בחיפה

מעוניין להתאמן בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם עזרי אימון טכנולוגים שניתן למצוא רק באקדמיות מובילות באירופה? מעוניין לעשות את זה בהדרכתם של מאמנים מובילים עם רזומה אימון נכבד דוגמת ברוך סער, אלדד שביט, איימן חלאילה משה שושן ושחר פוני? ב פרויקט TOP PLAYER יצא לדרך באופן רשמי, במגרש סינטטי איכותי ברמות הגבוהות ביותר הסמוך לקאנטרי "הולמס פלייס" ואצטדיון האתלטיקה בשכונת נווה שאנן בחיפה. הפרויקט מציע אימונים אישיים ואימונים בקבוצות קטנות. להתרשמות ראשונית הקליקו כאןותוכלו להתרשם מוידאו מאימונים במתחם. 

לפרטים נוספים: ברוך סער - 050-9242414 , שחר פוני - 052-4893444 , משה שושן - 052-5575741 ,  אלדד שביט -   050-5792333.

 

 

 

הכר את השחקן, סעיד אבו ראס, 2004, מכבי אחי נצרת
האדם לפני השחקן - הלכה למעשה

האדם לפני השחקן - הלכה למעשה

חדש באתר

בהדחתם של עומר אצילי ודור מיכה מיטש גולדהאר העביר מסרים מאוד ברורים למאמני, שחקני ועובדי המועדון. יש הרבה מה ללמוד מהמדי...

נוער - על, זייד קונבר שוב אדום

נוער - על, זייד קונבר שוב אדום

חדש באתר

חלוץ קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים עובר לשורות הפועל ת"א, כחלק מעסקת המעבר של אוראל דגני לקבוצת הבוגרים מהבירה.

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

נוער - על, פורסמה הגרלת המשחקים

נוער - על, פורסמה הגרלת המשחקים

חדש באתר

ההתאחדות לכדורגל קיימה לפני זמן קצר את הגרלת משחקי ליגת העל. אז מי ייפגשו במחזור הראשון? מתי ישוחקו משחקי דרבי? על זאת ו...

פרויקט הטיקי טקה במעלות, קורא לכם

פרויקט הטיקי טקה במעלות, קורא לכם

חדש באתר

שלושת מאמני הכדורגל לבית משפחת שיון השיקו את פרויקט "טיקי טקה" - פרויקט לאימונים אישיים במגרש דשא ובסטודיו לטכניקה. פרטי...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

אימונים אישיים בחוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזו צפון ת"א והשרון? לאמיר פייגנבאום יש ה...