You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

נערים א' - גביע, המנורה מרמת גן דלקה בהרצליה

שיתוף כתבה

נערים א' - גביע, המנורה מרמת גן דלקה בהרצליה

בית"ר ר"ג, שמדורגת באמצע הטבלה במחוז מרכז, הצליחה בסיומו של משחק דרמטי שהוכרע בבעיטות פנדלים להנחיל הפסד בכורה העונה להפועל הרצליה - מוליכת מחוז השרון. רשמים מהמשחק ותגובת המאמן המנצח, אוראל אדיב, בכתבה הבאה.

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

 

איך שגלגל מסתובב לו בכדורגל. קבוצת נערים א' של בית"ר ר"ג, שמדורגת באמצע הטבלה במחוז מרכז והתקשתה עד כה לייצר יציבות במשחקי הליגה, הגיעה לפני כחודש וחצי למגרש ע"ש רן מסיקה ז"ל בהרצליה, למשחק ליגה מול הנציגה של הפועל הרצליה בליגת מרכז - שחלק נכבד מסגלה מורכב משחקנים ילידי שנתון 2004. למרות שהיא הגיעה מעמדת נחיתות, הפועל הרצליה זכתה בניצחון 0:1. כחודש וחצי חלפו מאז ובית"ר ר"ג שוב הגיעה ביום שישי לאותו מגרש - הפעם למשחק גביע מול הקבוצה השניה של הפועל הרצליה בשנתון זה, קבוצה שמוליכה את טבלת השרון ביתרון של 3 נקודות על פני המקום השני ועם יחס שערים אסטרונומי שעומד בתום 8 מחזורים על 48 שערי זכות ו-3 שערי חובה. בניגוד לביקור הקודם של בית"ר ר"ג במגרש בהרצליה, הפעם היא יצאה צוהלת ושמחה מהמגרש, למרות ששמטה יתרון של שני שערים.

 

המשחק התנהל בקצב טוב משני הצדדים, אך בחצי השעה הראשונה לא נכבשו שערים. בדקהה- 30 בית"ר רמת גן עלתה ליתרון 0:1, בסיומו של מבצע אישי של אמיר שמש, שבעט בצורה מרשימה מאוד מצד שמאל אלכסונית לשער, לאחר שהשתחרר משמירה, עבר עוד שחקן ושלח בעיטה חזקה לחיבורים הרחוקים. 

 

עוברים למחצית השניה, שהייתה דינאמית הרבה יותר באירועים ובהבקעות. בדקה ה- 55  אורי שוחט הגביה כדור נייח מצד שמאל חזק לרחבה, שוערה של הרצליה השמיט לתוך שערו ור"ג כבר צועדת ביתרון 0:2. בדק ה- 60 שער של הרצליה, לאחר הגבהת כדור קרן  כדור חוזר שקפץ על סף הרחבה הסתיים בבעיטת וולה מרשימה מאוד של ים קרפצ'ניקוב לתוך השער של ר"ג וצימק את יתרונה ל-1:2. בדקה ה- 75 התקפה של הרצליה הסתיימה בבעיטה של אוהד צעדה מצד שמאל לפינה הרחוקה של שער ר"ג וקבע שוויון 2:2. הרצליה כבר הצליחה לחולל העונה מהפך דרמטי במשחק מול ג'ת אלהלי - שבו היא הפכה פיגור 2:0 לניצחון 2:3 וכבר הצליחה לזכות בניצחון דרמטי 0:1 - בתוספת הזמן של המשחק מול צעירי קלנסוואה, אך הפעם לא שפר מזלה והמשחק המשיך להארכה, שבה לא נכבשו שערים ומשם נסללה הדרך לבעיטות הכרעה מ-11 מטרים.

 

את הבעיטה הראשונה של הרצליה הדף השוער עמית קדוש. מרגע זה ואילך שתי הקבוצות דייקו מהנקודה הלבנה. בית"ר ר"ג דייקה חמש פעמים - מרגליהם של ליאם זמיר, עמית גנור, אורי שוחט רועי צנעני ורועי גורן - לעומת 3 פעמים שהרצליה דייקה מרגליהם של נדב וילדר, דניאל דובקס ורן קרב. בסיום, ניצחון 3:5 דרמטי לזכות בית"ר ר"ג, שמעפילה לשלב הבא של המשחקים.

אוראל אדיב, מאמן בית"ר ר"ג, סיכם בסיפוק את המשחק: "היה משחק מצוין, עם קצב שלא מאפיין ליגה מחוזית וברמה טכנית גבוהה. אני מרוצה מאוד ממאמץ השחקנים שלי ורוח הלחימה בכל מהלך ופעולה. שמחים על המעבר לשלב הבא, פחות על איבוד יתרון שני שערים. הפועל הרצליה הקבוצה החזקה בליגות המחוזיות וקבוצה מאומנת, היה משחק משובח של שתי הקבוצות.  המטרה הושגה, כרגע מרוכזים במשחק נגד אור יהודה במטרה להיצמד חזרה לצמרת, להמשיך ליהנות מהמשחק, להציג כדורגל שכיף לראות ולהמשיך לאסוף נקודות. המטרה היא ברורה בכדורגל תחרותי בגיל כזה, לנצח כל משחק ולעלות ליגה".

 

 

האימונים במסגרת הקבוצתית לא מספיקים? צריכים יחס אישי? מעוניינים להעצים את האיכויות שלכם? תנו לנו לנסות לעזור לכם.הקליקו כאןותעברו לכתבת המומלצים שלנו באתר "וולה" - שם תוכלו למצוא אנשי מקצוע איכותיים בתחומים שונים, שישמחו לתת לך את ההעצמה שאתם צריכים, כדי למקסם את היכולות שלך. 

נערים א' - גביע, המנורה מרמת גן דלקה בהרצליה
ועכשיו עליך להתמסר לדור הצעיר

ועכשיו עליך להתמסר לדור הצעיר

חדש באתר

ההתאחדות לכדורגל החליטה להמשיך את ההתקשרות עם מנהל העל של הנבחרות, ווילי רוטינשטיינר. חשוב שהאיש ישים את כל יהבו על טיפו...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...

תפסיקו לעשות מהם כוכבים

תפסיקו לעשות מהם כוכבים

חדש באתר

החיזור של מאמנים אחר כדורגלנים דרך הרשתות החברתיות וההאדרה של מועדונים המחתימים שחקנים על חוזים בגילאי נערים ונוער, גורמ...