You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

שלומי מיטלקה הלך לעולמו

שיתוף כתבה

שלומי מיטלקה הלך לעולמו

יום עצוב לגזרת מחלקות הנוער בכדורגל הישראלי. שלומי מיטלקה, מאמן ידוע בנוף, הלך לעולמו לאחר מאבק של שנה וחודשיים במחלת הסרטן. קולגות וחברים נפרדים מהאיש בכתבה זו.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר

בוקר עצוב לגזרת מחלקות הנוער. שלומי מיטלקה, אחר מהמאמנים הידועים תחום מחלקות הנוער בשני העשורים האחרונים, הלך לעולמו בגיל 41, לאחר מאבק במחלת הסרטן. שלומי מיטלקה אימן בשורה של מחלקות נוער לאורך השנים בתפקידים שונים, בין היתר אימן במחלקות הנוער של מכבי ת"א, מכבי פ"ת, הפועל ת"א, בית"ר טוברוק. תפקידו האחרון היה מנהל מקצועי במחלקת הנוער של בית"ר ר"ג. הבוקר הלך לעולמו שלומי מיטלקה, לאחר מאבק של שנה וחודשיים במחלה הארורה. שלומי מיטלקה השאיר אחריו שני הורים, שני אחים ושתי ילדות – שייבדלו לחיים ארוכים. הלוויתו תיערך במוצאי השבת, בשעה 21:00, בבית העלמין בשכונת ותיקים בנתניה. ימי השבעה ייערכו בבית הוריו, ברחוב יוסף 10 נתניה.

בהנהלת מחלקת הנוער של הפועל ת"א, בה מיטלקה אימן את קבוצת הנוער, הודיעו שלפני משחקה של קבוצת הנוער מול מכבי נתניה תיערך דקת דומיה לזכרו של המנוח.

מותו של שלומי מיטלקה הציף את הרשתות החברתיות במאות תגובות עצובות מצד מכרים, חברים למקצוע, שחקנים שהתאמנו תחתיו ועוד. צוות אתר "וולה" משתתף בצער המשפחה ומבכה את מותו של ידידנו, שלומי מיטלקה ז"ל.  להלן מספר תגובות מצד אנשים, ששיתפו בתחושותיהם:

 

מאמן הכדורגל כפיר אלפונטה - יבדל"א, מחבריו הקרובים של שלומי מיטלקה, סיפר על ההתמודדות של המאמן במחלה ושיתף בתחושותיו: "שלומי ואני מכירים מעל כעשור, אך התקרבנו מאד כשמונה למאמן נערים ג במכבי ת"א לפני 7/8 שנים.נוצרה בינינו חברות בזכות הכדורגל אך דווקא כשהיינו מדברים או נפגשים כמעט ולא היינו מדברים על כדורגל.היינו מדברים כמעט על הכל חוץ מכדורגל.לפני כשנה וחודשיים, כשהתחיל לעבוד כעוזר מאמן של גילי לבנדה באיכסל, שלומי התלונן על כאבים עזים בראש. אני זוכר ששלומי שסיפר לי איך היה נחוש שיבדקו אותו בדיקות מקיפות סיטי ו mri ושם באמת גילו את הגידול האלים שתקף אותו.שלומי נלחם שנה וחודשיים כנגד כל הסיכויים ונגד כל הסטטיסטיקות. יתרה מכך, הוא תמיד שידר אופטימיות וחיזק אותנו החברים ונתן לנו תחושה שהוא מסוגל לגבור גם על הסטטיסטיקה.ההתמודדות שלו היתה מעוררת השראה.שלשום בבוקר עוד דיברנו לאחר ששוחרר הביתה מבית חולים ובלילה התלונן שוב על כאבים חזקים.הוא חזר לבית חולים והסיטי הראה שהגידול ממש התפשט בכל הראש ושזה עניין של ימים ואולי שעות.שלומי נכנס לתדרמת מיום רביעי בלילה ואמרו למשפחתו שזה הזמן להיפרד.אתמול הלכתי להפרד ממנו ואמרתי לו שאני גאה בו ושהוא יחסר לי מאד.יהי זכרו ברוך".

שוער העבר של הפועל כפר סבא, עופר נוסובסקי: "עצוב והלב בוכה.....מה אוכל לאמר עליך שלומי היקר? שהיית חבר טוב וידעת תמיד לפרגן??שהיית איש מקצוע מהטובים שיש??כל מה שאומר עליך כולם יודעים. בתקופה האחרונה שוחחנו קצת והיית אופטימי ולצערנו המחלה הארורה השיגה אותך. עצוב והלב בוכה.יהי זכרך ברוך חבר יקר".

ליהי פליישר, מנהלת מחלקת הנוער של הפועל ת"א: "עולם אכזר ולא צפוי, בוקר לא פשוט עם בשורות קשות. הורים שצריכים לקבור את הילד שלהם, ילדים שלא יזכו יותר לגדול עם אבא.בשנה האחרונה יצא לנו לדבר, לקחת בהומור ובהרבה אופטימיות את כל המחלה הארורה הזאת. נוח על משכבך בשלום שלומי היקר".

קובי ברו, מאמן במחלקת הנוער של הפועל ת"א: "כמה הזוי העולם הזה יכול להיות. אני כותב ולא מאמין. לפעמים כמה צריך להעריך כל רגע ורגע בחיים ההזויים שלנו.תמיד אזכור אותך ואת התקופות שחווינו עם הרבה צחוקים והומור גם אם הכי נמוך שהיה היינו צוחקים ולא מפסיקים לספר חוויות - מברגר ועד יועצות וניצחונות והפסדים ודברים שרק אצלנו במדינה קורים. דיברנו בחגים ואתה בשלך - תמיד אופטימי ורק נתת להרגיש שאתה חזק.מקווה שאת כל הטוב שעשית אתה מרגיש עכשיו ורק רוצה לומר נוח תנוח שם למעלה ושמור על כולם. אוהב אותך".

איש התקשורת, תום שקד: "אני בהלם שאני קורא שאתה לא איתנו. אני זוכר איך בתור כתב צעיר הגעתי לסקר את הקבוצה בה אימנת(הפועל ת״א נוער) בוולפסון.. אני זוכר כשראיינתי אותך היית כל-כך נחמד, חייכן,עונה כמו שמאמן צריך לענות ומאז אפילו שמרנו על קשר ידידותי דרך הפייסבוק. אני אזכור אותך כבן אדם חייכן,לב זהב ואיש מדהים.תנוח על משכבך בשלום שלומי היקר".

ליאור רדלר – מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער מכבי פ"ת: "שלומי השאיר אותנו המומים וכואבים. שלומי אימן במכבי פ"ת בשנים 2008-2010 .עצוב,קשה על לכתו בטרם עת בגיל כל כך צעיר. משפחת מכבי פ"ת מחזקת את משפחת מיטלקה. שלא תדעו עוד צער,יהיה זיכרו ברוך".

שלומי מיטלקה הלך לעולמו
ועכשיו עליך להתמסר לדור הצעיר

ועכשיו עליך להתמסר לדור הצעיר

חדש באתר

ההתאחדות לכדורגל החליטה להמשיך את ההתקשרות עם מנהל העל של הנבחרות, ווילי רוטינשטיינר. חשוב שהאיש ישים את כל יהבו על טיפו...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...

תפסיקו לעשות מהם כוכבים

תפסיקו לעשות מהם כוכבים

חדש באתר

החיזור של מאמנים אחר כדורגלנים דרך הרשתות החברתיות וההאדרה של מועדונים המחתימים שחקנים על חוזים בגילאי נערים ונוער, גורמ...