נערים א' - על: מכבי פ"ת נעצרה באדום של באר שבע

קבוצת נערים א' של הפועל באר שבע זכתה בניצחון חוץ מרשים 1:2 על מכבי פ"ת - שפתחה את העונה עם שלושה ניצחונות רצופים. לקבוצה של פלג חמדי היה זה ניצחון שני העונה. המאמן המנצח: "באנו מחויבים לאחר ההפסד האחרון. כמובן שאנחנו כהפועל באר שבע לא מסתכלים אחורה, תמיד למשחק הבא וידענו לתקן. כל הכבוד לשחקנים שלי, אני גאה בהם".
פורסם ב: 01/10/2017 11:57:27

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתי קבוצות נערים א', שפתחו את העונה במגמות מנוגדות, נפגשו ביום חמישי האחרון למשחק מסקרן במלאבס: המארחת מכבי פ"ת - בעונה שעברה אלופת ארצית דרום של שנתון נערים ב', מנגד הפועל באר שבע - שסיימה את העונה שעברה בשיפולי הצמרת של אותה ליגה. הקבוצה המארחת פתחה את העונה החדשה בליגת העל לנערים א' עם שלושה ניצחונות, בעוד באר שבע צברה 4 נקודות בשלושה משחקים - שבכל אחד מהם הובקעו לפחות ארבעה שערים.

שחקני הפועל באר שבע התייצבו למשחק החוץ שלהם בפוקוס מירבי - ועשו את הדרך דרומה שמחים ומאושרים. המשחק החל בקצב רגוע, אך לאט לאט הקצב עלה. בדקה ה-10 הפועל באר שבע חטפה כדור במרכז המגרש ולאחר צירופי מסירות כדור לידור בן דיין כבש שער בבעיטה מהרחבה והעלה את הדרומיים ליתרון 0:1. אחרי כיבוש השער פ"ת השתלטה על המשחק, אך לא הצליחה לתרגם זאת לכיבוש שערים, בעוד באר שבע שבע התבססה על יציאה להתקפות מעבר מהירות. התוצאה נותרה בעינה עד לסיום המחצית הראשונה.

באר שבע פתחה את המחצית השניה בצורה מצוינת, בדקה ה-52 שער של עבדאללה אבו עביד הכפיל את יתרונה ל- 0:2. בדקה ה-62, לאחר מאסיבי של הקבוצה המארחת, נפסקה בעיטת פנדל לזכות מכבי פ"ת, אותה תרגם ליאל עבדה לשער מצמק.  עד לסיום המשחק מכבי פ"ת המשיכה ללחוץ במטרה להשוות את התוצאה, בעוד שבאר שבע ייצרה שלושה מצבים מצוינים שלא תורגמו לשערים. בסיום, ניצחון 1:2 לזכות הפועל באר שבע, הפסד ראשון למכבי פ"ת.

פלג חמדי, מאמן הקבוצה המנצחת, אמר בסיום המשחק: "מבחינתנו היה חשוב לאחר הפסד לא נעים 4:0 למכבי חיפה שבוע קודם, במשחק שלא אפיין את רוח בקבוצה - לעשות תוצאה אחרת. באנו מוכנים למשחק, בעיקר מבחינת מחויבות ויתרה מכך - התכוננו ברמה טקטית בצורה מצוינת, כי מכבי פ"ת קבוצה מצוינת עם הרבה כישרון. אני חושב שהגיע לנו לנצח, כי הראינו רוח לחימה, חכומה  וכמובן שגם ידענו לאתר את חולשות היריבה ולהבקיע, ידענו לבטל את היתרונות שלהם ולנצל את השטחים שהשאירו לנ . באנו מחויבים לאחר ההפסד האחרון, וכמובן שאנחנו כהפועל באר שבע לא מסתכלים אחור, אלא תמיד למשחק הבא וידענו לתקן. כל הכבוד לשחקנים שלי אני גאה בהם. אני רוצה להודות לתמיר לוזון על האירוח המסודר ועל קבלת הפנים. חתימה טובה לכולם".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.