נוער: הנבחרת פתחה ברגל ימין את שלב העילית

נבחרת הנוער של ישראל ניצחה 0:1 את נבחרת ליטא, במשחק הפתיחה של שלב העילית. ניצחון ביום שישי הקרוב על קוסבו עשוי להעניק לה את הכרטיס לשלב העילית של אליפות אירופה.
פורסם ב: 04/10/2017 12:46:06

מאת: מערכת האתר

נבחרת הנוער של ישראל, המודרכת ע'י אלון חזן ומרקו בלבול, פתחה ברגל ימין את טורניר מוקדמות אליפות אירופה באוסטריה, עם ניצחון 0:1 על המקבילה של ליטא, משער שכבש כבר בדקה ה-3 ירדן שועה. הרכב נבחרת ישראל, כלל מספר רב של שחקנים ילידי שנתון 2000, והם המודגשים שבפסקה זו:  דניאל פרץ, נועם כהן, רז שלמה, עמרי לוזון,  נועם דיעי, אורי זוהר, עדן קארצב, מוחמד כנעאן,  ירדן שועה [מוחמד סרסור - 90], אילון אלמוג [שאדי מסרוואה - 85],  אמיר ברקוביץ [מופלח שלעאטה - 60].

הנבחרת הישראלית שובצה לבית שאליו שובצה גם יריבתה אתמול - ליטא, קוסבו [משחק שייערך ביום שישי] והמארחת אוסטריה [משחק שייערך ביום ראשון] - שניצחה במשחק המקביל 0:1 את קוסבו, מה שאומר שניצחון על קוסבו ביום שישי הקרוב יבטיח כמעט באופן סופי את עלייתה של הנבחרת הישראלית לשלב העילית. ניצחון ישראלי ותיקו או הפסד של ליטא במשחק מול אוסטריה, יעניק לנבחרת הישראלית כבר ביום שישי כרטיס לשלב העילית. שתי הנבחרות עם המאזן הטוב ביותר בתום שלושת המשחקים יעפילו לשלב העילית של אליפות אירופה, ממנו יעפילו שמונה נבחרות לאליפות אירופה שתיערך בפינלנד.

להלן סגל הנבחרת לטורניר:

שוערים:  רוי בייגל [ מ.ס. אשדוד], דניאל פרץ [ מכבי ת"א].

הגנה: לוזון עמרי [ מכבי פ"ת], עיאשה עסאם [מכבי נתניה], רז שלמה [הפועל ת"א], גיא קאופמן [מכבי פ"ת], אופק נדיר [קריית שמונה], נעם כהן [מכבי ת"א]

קישור:  אורי זוהר [מ.ס. אשדוד], מוחמד סרסור [מכבי פ"ת], עדן קאוצב [מכבי ת"א], מוחמד כנען [מכבי חיפה], נועם דיעי [הפועל ב"ש], שלאעטה מופלח [מכבי ת"א], מנור סולומון [מכבי פ"ת].

התקפה: אמיר ברקוביץ' [ ברנסלי], אילון אלמוג [ מכבי ת"א], ירדן שועה [בני יהודה ת"א], שאדי מסרוואה [מכבי חיפה], מלדה יונס [מכבי נתניה].

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.