הפועל ירושלים: שולמו החובות למאמנים, נערים ב' ניצחה

הסאגה הגדולה של הקיץ סביב חובות כלפי מאמני מחלקת הנוער של הפועל ירושלים הגיעה השבוע לסיומה, עם ביצוע הפעימה השניה של תשלום החובות למאמני המחלקה. עורך הדין אחמד ספיה, שלקח את ניהול המחלקה על כתפיו, ראוי למילה טובה על עמידה בהבטחתו. קבוצת נערים ב' זכתה בניצחון חוץ במחזור הפתיחה של העונה.
פורסם ב: 05/10/2017 14:22:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

אין זה סוד שמועדון הכדורגל של הפועל ירושלים מצוי כבר למעלה מעשור בבעיות כספיות וניהוליות קשות - שהשפיעו בין היתר על ירידת קבוצת הבוגרים מספר פעמים לליגה א' ועל התדרדרות משמעותית ברמה המקצועית והארגונית של מחלקת הנוער. בקיץ האחרון עלתה לכותרות אצלנו ובמדיות נוספות סוגיה מאוד מטרידה וכאובה - חובות של 3-5 משכורות למרבית מאמני מחלקת הנוער. 

בחודשים האחרונים ניהלו המאמנים מאבק מתוקשר, לא אחת הובטחו להם הבטחות כאלה ואחרות על סגירת חובות - אך לרוב התברר שמדובר בהבטחות ללא כיסוי. עורך הדין אחמד ספיה, שלקח את ניהול המחלקה על כתפיו לפני כחודשיים, התחייב להביא לסגירת החובות למאמנים בשתי פעימות. שמחנו להתבשר השבוע ע"י כמה מהמאמנים שהיו כלפיהם חובות שבשבוע האחרון הם זכו לתשלום של הפעימה השניה והאחרונה של חובם, וכעת אין חובות עבר כלפי המאמנים.

כמי שליווה את הסאגה הזו, שמחתי מאוד בראש ובראשונה בשביל המאמנים ושמח אני גם שעורך הדין ספיה הוכיח שיש לו מילה. לא נותר אלא לקוות שמכאן והלאה מחלקת הנוער של הפועל ירושלים תעלה על המסלול הנכון, בלי חובות לנותני שירות ולעובדים, עם תנאי אימון טובים יותר והתנהלות שתקדם את המועדון בצד המקצועי. הפועל ירושלים זה לא עוד מועדון בכדורגל הישראלי, חשוב שהוא יחזור לקדמת הבמה. בהצלחה לחברים מהבירה.

קבוצת נערים ב', שמודרכת ע"י אסי בן הרוש, פתחה את העונה במחוז דן 1 ברגל ימין - עם ניצחון חוץ 2:4 אתמול על מכבי יבנה. שערים של דויד כספי [5], אבי מלסה [28] , גל נחמן [38] ואורי חסון [53] העניק לירושלמים יתרון 0:4 בשלב מוקדם, צמד שערים שכבש רותם ברוך המקומי [63,75] קבעו את תוצאת המשחק. ניצחון נאה לקבוצה מהבירה, ששואפת לסיים את העונה באחד משני המקומות הראשונים ולהבטיח לקבוצת שנתון 2003 מקום בליגה הארצית של שנתון נערים ב' בעונה הבאה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.