מ.ס דימונה: חגיגות שערים וניצחונות בשתי קבוצות

פתיחת עונה מוצלחת ושמחה לקבוצות ילדים א' ונערים ג' של מ.ס דימונה. ילדים א' זכתה בניצחון 3:6 על מ.כ ערערה נגב - והעפילה לשלב הבא של גביע המדינה, קבוצת נערים ג' הפכה פיגור 3:0 לניצחון חוץ 4:7 על מ.כ ערד - כשאת כל שבעת השערים כובש שחקן אחד. משה גרוס, מאמן נערים ג':"המטרה שלנו היא להמשיך לקדם שחקנים ולסיים את העונה הזו בצמרת הגבוהה של הליגה".
פורסם ב: 05/10/2017 14:48:56

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

העיר דימונה היא עיר שמאוד אוהבת כדורגל, זו העיר שגם ממנה יצאה גדול כדורגלני ישראל - יוסי בניון. בעיר הדרומית החלו את העונה עם ציפיות גדולות מקבוצת הבוגרים של מ.ס דימונה - שבנתה סגל מרשים כדי להיאבק על העלייה מליגה א' לליגה הלאומית, אך לעת עתה הקבוצה מדורגת בתחתית טבלת המחוז הדרומי של ליגה א'. מי שדאגו השבוע לשפר את מצב הרוח במועדון ושל אלה העוקבים אחר מחלקת הנוער, הן קבוצות נערים ג' וילדים א' של המועדון, שביום שלישי החלו את העונה ברגל ימין.

נערים ג': שבעת המינים של דדיה

קבוצת נערים ג' [בתמונה], שמודרכת עונה שניה ברציפות ע"י משה גרוס, שהוביל בעונה שעברה את הקבוצה לעונה מוצלחת במחוז שפלה של שנתון ילדים א'. הקבוצה התארחה אצל מ.כ ערד, למשחק הראשון העונה במחוז שפלה. הפתיחה האירה פנים למארחים, שבתוך 12 דקות עלו ליתרון 0:3, בזכות צמד שערים שכבש דוד טיוליאבקו [23,33] ושער של ניב שטרית [35]. שער שכבש בדקה ה-38 החלוץ המחליף רון דדיה לזכות דימונה קבע את תוצאת המחצית - 1:3 לזכות ערד.

זוכרים את רון דדיה? בדקה ה-46 הוא כבש את שערו השני במשחק, בתוספת הזמן של המשחק הוא כבש את שערו השביעי במשחק -12 דקות אחרי שערד צימקה את התוצאה לפיגור 5:4, משער שהבקיע אדר חרמיאס בבעיטת פנדל. רון דדיה, שהוקפץ זה מכבר לסגל קבוצת נערים ב', החל עונה עם הבקעת 7 שערים, פשוט מדהים.

משה גרוס, מאמן דימונה, אמר בתום המשחק:  "המשחק התחיל בצורה ממש טובה, הגענו להמון מצבי הבקעה ולא ניצלנו אותם. לקראת סוף המחצית הראשונה, לאחר שפיגרנו 3:0, הכנסתי את רון דדי -ה שעלה השבוע לקבוצה נערים ב עם עוד שני שחקנים שלי.  הנענו את הכדור בצורה מסודרת והגענו למצבים טובים, היה לנו חוסר מזל שלא ניצלנו עוד מצבים לכיבוש שערים, אבל בוודאי שאנחנו שמחים מהניצחון ואני עוד יותר שמח בשביל שחקנים שלי שעלו לתגבר את קבוצת נערים ב'. המטרה שלנו היא להמשיך לקדם שחקנים ולסיים את העונה הזו בצמרת הגבוהה של הליגה".

ילדים א': שישייה בנועם

קבוצת ילדים א' של מ.ס דימונה, המודרכת ע"י חננאל עייש, פתחה את העונה עם ניצחון ביתי 3:6 על מ.כ ערערה נגב, שתשחק עימה במחוז שפלה. דימונה הוליכה 0:3 בתום המחצית הראשונה, בזכות שערים שכבשו אורי אבוטבול [10], אשר אטיאס [12] ונועם בן דוד [33].

במחצית השניה המשחק היה מאוזן הרבה יותר. בדקה ה-40 שער נוסף של נועם בן דוד העניק למ.ס דימונה יתרון 0:4, אך שערים שכבשה הקבוצה האורחת ע"י מוראד אבו עראר [46] ומופיד אבו עראר [48] צימקו את התוצאה ל- 2:4. בדקה ה-60 שער שכבש ליאם גבאי העניק לדימונה יתרון 2:5, אך חמש דקות לאחר מכן - שער שכבש עבדל מעטי אבו סעלוק צימק את התוצאה ל-3:5. המילה האחרונה במשחק הייתה של דימונה, שער שכבש נועם הרוש בדקה ה-66 קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 3:6 לזכות דימונה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.