א.ס קהילתי חולון: סינדרלה בילדים ומנצחת בנערים

שישי שמח למחלקת הנוער של א.ס קהילתי חולון. קבוצת ילדים ב' היא הסינדרלה הגדולה של מחזור משחקי הגביע של אתמול - אחרי שניצחה 0:1 בחוץ את הפועל ת"א דרום. קבוצת נערים ב' פתחה עונה עם ניצחון חוץ נאה 2:4 על מ.ס חבל מודיעין. מרצ'ל זינגר, המנהל המקצועי: "המועדון שלנו בקו עליה יש לנו השנה 11 קבוצות ,בכל השנתונים , בעלי המועדון מני , ואלדד, נותנים לצוות המאמנים שקט סביבת עבודה רגועה משקיעים בחינוך. כל האגודה זאת משפחה אחת גדולה וזאת אחת הסיבות להתקדמות".
פורסם ב: 07/10/2017 12:14:25

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

חג שמח ושישי שמח במחלקת הנוער של א.ס קהילתי חולון. שתיים מקבוצות המועדון שיחקו אתמול במסגרות של גביע המדינה והליגה, שתיהן זכו בניצחונות מרשימים וסידרו לאנשי המועדון הרבה גאווה וסיפוק לסופ"ש.

ילדים ב': סינדרלה גרה בחולון

על ההישג הגדול ביותר חתומה קבוצת ילדים ב', המודרכת ע"י נתי מזרחי ושובצה במחוז מרכז 2. הקבוצה התארחה למשחק חוץ אצל הפועל ת"א דרום מליגת המרכז -, במסגרת השלב המוקדם של גביע המדינה. למעשה, מדובר במעין משחק דרבי, מאחר והפועל ת"א מתאמנת ומשחקת בדיוק בנקודת הגבול שבין הערים חולון ות"א.  המשחק התחיל בצורה מצוינת לאורחים משחולון, שעלו ליתרון 0:1 בשליש הראשון - משער שכבש לירון שייחי, שניצל טעות בהגנת הקבוצה המארחת. בהמשך התפתח משחק שבו הפועל ת"א החזיקה יותר בכדור, אך לא נרשמו הרבה מצבים ליד השערים. שבע דקות לסיום המשחק נשרק פנדל לטובת הפועל ת"א, את הפנדל עצר בצורה נפלאה שוער חולון גיל דיין. בסיום המשחק א.ס קהילתי חולון חגגה ניצחון 0:1. מסכם את המשחק המנהל המקצועי של א.ס. חולון מרצל זינגר: "משחק הקרבה של השחקנים שלנו, באנו מוכנים למשחק,  הילדים עמדו נכון מבחנה טקטית - ולא איפשרו להפועל ת"א להגיע למצבים. נתי מזרחי המאמן עושה עבודה מצויינת עם הקבוצה וראוי להערכה".

נערים ב': האביב של סתיו

קבוצת נערים ב' של א.ס קהילתי חולון, המודרכת ע"י נועם עדן, פתחה עונה במחוז דן עם ניצחון חוץ נאה 2:4 על מ.ס חבל מודיעין. שערים שכבשו גיא זאגה [15] וסתיו אזרזר [39] העניקו לחולון יתרון 0:2, בתום המחצית הראשונה. במחצית הקבוצה הקבוצה המארחת חזרה למשחק עם שער שכבש אלון שמיר בדקה ה-50. בדקה ה-66 שער נוסף לחולון - הפעם מרגלו של ירין לוקס, שהעלה את קבוצתו ליתרון 1:3. הקבוצה המארחת לא ויתרה על המשחק, שער שכבש בבעיטת פנדל בדקה ה-73 שי יהושע צימק את התוצאה ל- 2:3. חבל מודיעין קיוותה לכבוש שער נוסף ולצאת מהמשחק עם משהו, אך בסמוך לסיום המשחק סתיו אזרזר כבש את שערו השני במשחק וקבע את תוצאת המשחק - 2:4 לזכותה של חולון.

מרצ'ל זינגר, שמח גם על ניצחונה של קבוצת נערים ב': "שמח מאוד שגם קבוצת נערים ב' התחילה עונה ברגל ימין.  המועדון שלנו בקו עליה, יש לנו העונה 11 קבוצות בכל השנתונים. בעלי המועדון מני כהן ואלדד דובוביץ' נותנים לצוות המאמנים שקט סביבת עבודה רגועה, משקיעים בחינוך. כל האגודה זאת משפחה אחת גדולה וזאת אחת הסיבות להתקדמות".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.