נוער - שפלה: שערים ודרמות בשפע בשדרות

קבוצות הנוער של מכבי שדרות "צו פיוס" אירחה אתמול את קבוצת "האדומים" אשדוד למשחק ליגה ראשון, שסיפק הרבה עניין ודרמה. אשדוד חזרה פעמיים מפיגור של שער אחד ואפילו חוללה מהפך, אך שער בתוספת הזמן שכבשה שדרות קבע שוויון 4:4.
פורסם ב: 07/10/2017 16:16:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות עמוד הפייסבוק האדומים אשדוד

משחק כיותר אטרקטיבי מבחינת כמות שערים, מהפכים, דרמה ועניין, מאשר המשחק בין קבוצות הנוער של מכבי שדרות "צו פיוס" ו"האדומים" אשדוד, באמת שאי אפשר לדרוש וקשה להיתקל. שמונה שערים, קבוצה שחוזרת פעמיים מפיגור ומחוללת מהפך - ובסיום מחמיצה ניצחון, בגלל שער שספגה בתוספת הזמן, זה באמת מעל ומעבר בשביל מחזור ראשון של העונה.

מכבי שדרות, המודרכת ע"י יניב פרץ, לא עשתה חיים קלים לאורחים מעיר הנמל הדרומית - המודרכת ע"י רחמים צ'קול, שחקן קבוצת הבוגרים של "האדומים" אשדוד - שבתחילת העשור שיחק בנבחרת הצעירה, במכבי ת"א ובמ.ס אשדוד. שער שכבש אוהד אלישע בדקה ה-12 העניק לשדרות יתרון 0:1, אך שער שכבש איתן וובנך בדקה ה-19 קבע שוויון 1:1. שש דקות חלפו להן, בעיטת פנדל שנפסקה לזכות שדרות תורגמה ע"י אוהד אבורמד לשער יתרון 1:2. בדקה ה-37 אשדוד שוב כבשה שער, הפעם מרגלו של אלעד הרר - שהשווה את התוצאה ל- 2:2.

האורחים מאשדוד פתחו את המחצית השניה עם נחישות גדולה מאוד, והצליחו לחולל מהפך בתוך חמש הדקות הראשונות למחצית. שער שכבש דניאל אלשוילי העניק לאשדוד יתרון 2:3. בדקה ה-70 שער שכבש זוהר סיאדה השווה את התוצאה ל-3:3, לזכות הקבוצה המקומית. בדקה ה-73 שוב שער לזכות אשדוד, שער שכבש בר ביטון העניק לאשדוד יתרון 3:4. שדרות לא רצתה לצאת מהמשחק הזה בלי כלום, עבדה קשה ובאה על שכרה עם שער שוויון דרמטי בתוספת הזמן מרגלו של איגנט איגייב - שנכנס כמחליף בדקה ה-70, וכבש שער שקבע את תוצאת המשחק - שוויון 4:4. מדהים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.