נערים א' - מרכז: אור עולה בבוקר

קבוצת נערים א' של מ.כ אור יהודה פתחה את דרכה בליגת המרכז ברגל ימין - עם ניצחון 2:3 על מכבי קרית עקרון, שהצליחה לחולל מהפך במחצית הראשונה - אך חזרה לביתה בלי נקודות.
פורסם ב: 07/10/2017 16:17:09

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

הליגות המחוזיות בשנתון נערים א' יצאו לדרך בסופ"ש החולף. המשחק שמסתמן כאחד מהאטרקטיביים ביותר שסיפקו הליגות הללו הוא המשחק שבו אירחה הבוקר מ.כ אור יהודה את מכבי קרית עקרון. חמישה שערים, שני מהפכים וכדורגל חיובי היו מנת חלקו של המשחק הזה.  אור יהודה, שמודרכת ע"י ירון שמואלי, ערכה כבר משחק רשמי לפני שבועיים - משחק שבו נחלה הפסד 3:1 לקביליו יפו מהליגה הארצית, במסגרת גביע המדינה. לקרית עקרון, שמודרכת ע"י דודו משה, המשחק הבוקר היה משחקה הרשמי הראשון לעונה הזו.

אור יהודה פתחה את המשחק ברגל ימין, שער שכבש אושר עמארה העניק לה יתרון 0:1 - כבר בדקה ה-12, אך למרות הפתיחה הטובה אור יהודה מצאה את עצמה כעבור 25 דקות בפיגור שער אחד - זאת לאחר ששערים שכבשו אילון רבינא [15] ורביב אקושטי [37] חוללו מהפך והעניקו לקרית עקרון יתרון 1:2, שהחזיק דקה אחת - עד ששער שכבש ישראל קבדה השווה את התוצאה ל- 2:2. המגמה החיובית של המשחק נמשכה גם במחצית השניה, אך היא הניבה רק שער אחד - שער שכבש יאיר גולדברנר מאור יהודה, חולל מהפך נוסף והעניק לאור יהודה ניצחון 2:3.

במחזור הקרוב, שייערך ביום שלישי, תארח מכבי קרית עקרון את השכנה הגאוגרפית של יריבתה מהיום - קבוצת בני יהוד. שחקני אור יהודה יתארחו אצל עוצמה חולון. 

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.