נערים ב' - ארצית דרום: חג למכבים בדרבי התל אביבי

קבוצת נערים ב' של מכבי ת"א זכתה בניצחון 0:1 במשחק הדרבי התל אביבי על הפועל, לה היה זה הפסד ראשון העונה. ביום שלישי הקרוב לשתיהן מצפה משחק מול קבוצות עם מאזן מושלם.
פורסם ב: 07/10/2017 16:37:42

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות נערים ב' של מכבי ת"א והפועל ת"א עברו בקיץ האחרון מיזוג של קבוצות הדרום והצפון, שהיו להן בשנתון נערים ג'. בשתי הקבוצות החדשות שנבנו מתבססים לרוב על שחקנים משלוחות הדרום של שני המועדונים, ששיחקו במחוז מרכז. בעונה שעברה האדומים חגגו באליפות דרמטית במחוז מרכז של שנתון נערים ג', בעוד שהצהובים היו בצמרת אך לא בתמונת המאבק על האליפות - אך תוצאת תיקו 0:0 שהושגה זמן קצר לפני סיום העונה במשחק הדרבי מול בני יהודה ת"א, יריבתה של הפועל במאבק על האליפות, עזרה לא מעט לאדומים לחגוג אליפות בסיום העונה.

מכבי ת"א עברה טלטלה רגע לפני תחילת העונה, אחרי שהמאמן אלון ברומר החליט לעזוב בשל חילוקי דעות עם הצוות המקצועי - מונה לתפקיד זיו אריה, בעבר מאמן קבוצות הנוער והנערים של המועדון, שבעונה שעברה אימן בליגה הבכירה בגאורגיה וקודם לכן שימש כעוזרו של רן בן שמעון בקבוצת הבוגרים של בית"ר ירושלים. את העונה הזו פתחה הקבוצה עם הפסד 4:2 למ.ס אשדוד ועם ניצחון בהפרש גבוה על עירוני מודיעין, בעוד שהפועל ת"א, המודרכת ע"י אורן קדוש, פתחה עונה עם ניצחונות על שתיים מהקבוצות הדרומיות בליגה - 1:2 על הפועל באר שבע ו- 0:5 על הפועל אשקלון.

הבוקר נפגשו קבוצות נערים ב' של הפועל ומכבי ת"א למשחק דרבי, שנערך במתחם חודרוב המשמש את קבוצות הפועל ת"א. כיאה למשחק דרבי, נחישות מאוד גבוהה אפיינה את המשחק, הרבה מאבקים בין שחקני הקבוצות - שבניגוד למשחקים קודמים, הפעם לא זכו לחופש פעולה בלתי מוגבל. שער שכבש שקד נבון בדקה ה-50 סידר למכבי ניצחון 0:1, קטן וענק כאחד, מתוק במיוחד זה בטוח, במשחק די שקול ברמתו, בו הפועל ת"א נהנתה מיתרון במחצית הראשונה, אך לא השכילה לתרגם לשערים שני מצבים קורצים - בעוד המכבים גילו עדיפות במחצית השניה.

ביום שלישי הקרוב להפועל ת"א מצפה משחק דרבי נוסף - הפעם מול בני יהודה, יריבתה הצמודה במאבק על אליפות המרכז של שנתון נערים ג' בעונה שעברה, שנהנית בתום שלושה מחזורים ממאזן מושלם כמו בית"ר ירושלים - שתארח את מכבי ת"א.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.