נערים ג' - מרכז 2: מבול בשוהם

13 שערים סיפק המפגש בין קבוצות נערים ג' של מכבי שוהם והפועל הרצליה - שכבשה אחרונה וחגגה בסיום המשחק ניצחון 6:7 מדהים והזוי משהו. רפאל מנטין, מאמן הקבוצה: "המשחק הזה גרם להרבה אנשים לאבד כמה פעימות מהלב. אני גאה בשחקנים שלי".
פורסם ב: 08/10/2017 12:53:19

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות נערים ג' של מכבי שוהם והפועל הרצליה, ששובצו העונה במחוז מרכז 2, חתומות כבר במחזור הראשון של העונה על אחד מהמשחקים הביזאריים ביותר שנראה העונה בשנתון ואולי בכדורגל הישראלי. 13 שערים, מהפכים ושער דרמטי בסיום שמנע חלוקת נקודות, כל אלה סיפק המשחק המרתק בין שתי הקבוצות - ואפילו כדורגלן שכבש 4 שערים לרשתה של קבוצה שמייצגת מועדון שבקבוצת הבוגרים משחק אחיו - גלעד הרמתי, שחקן מכבי שוהם, אחיו של עמרי - שפתח זה מכבר עונה שניה בהתקפת קבוצת הבוגרים של הפועל הרצליה.

כבר בדקה ה-4 נכבש השער הראשון במשחק - רוי קריף העלה את הפועל הרצליה ליתרון 0:1. שלושער של גלעד הרמתי, בין הדקות ה-5 ל-17, יצר מהפך והעניק לשוהם יתרון 1:3. הרצליה התאוששה מהבליץ של שוהם כעבור רבע שעה, שערים שכבשו ירדן יוטה [24] וירין אבגי [32] קבעו את תוצאת המחצית הראשונה - שוויון 3:3.

את המחצית השניה הרצליה פתחה בסערה, שער שני במשחק שכבש ירין אבגי יצר מהפך שני במשחק - 3:4 לזכות הרצליה. "בצורת" של 20 דקות הסתיימה עם שער שכבש יועד סטופינצקי - שהשווה את התוצאה ל-4:4. הרצליה הצליחה לכבוש שני שערים בתוך 66 דקות - שער שלישי במשחק של ירין אבגי [66] ושער של המחליף תאדורוס בלאי [72] הזניקו את יתרונה של הקבוצה של רפאל מנטין ל- 4:6, אך שוהם לא אמרה נואש - שערים של ליעם רז [74] וגלעד הרמתי [77] השוו את התוצאה ל-6:6. המילה האחרונה במשחק הייתה של הרצליה, שער שני במשחק של תאודורוס, בסמוך לסיום המשחק - העניק להפועל הרצליה ניצחון דרמטי 6:7.

רפאל מנטין, מאמן הרצליה, אמר בסיום המשחק: "אני לא זוכר משחק עם כל כך הרבה שערים שנכבשים לשני הצדדים. המשחק הזה הוא דוגמא לאופי חזק של קבוצה חזקה. לחזור מפיגור של 3-1 ולעשות מהפך ואחרי זה להתמודד עם שיוויון 6-6 ו2 דקות לסיום להבקיע את השער המנצח - זה פשוט משהו מופלא. המשחק הזה גרם להרבה אנשים לאבד כמה פעימות מהלב. אני גאה בשחקנים שלי".

ביום שלישי הקרוב הפועל הרצליה תארח את קבוצת המשנה של הפועל ר"ג, מכבי שוהם תתארח אצל קבוצת "צו פיוס" של מכבי רחובות.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.