נערים ב' - ארצית צפון: סיירת ענבל מנהלל על הגל

קבוצת נערים ב' של מכבי חיפה/נהלל, שמודרכת גם העונה ע"י ענבל כנפו/נמני, ניהלה בעונה שעברה מאבק צמוד על אליפות השרון של שנתון נערים ג' מול מכבי נתניה - שלבסוף חגגה אליפות, זכתה אתמול בניצחון 0:2 על הקבוצה מעיר היהלומים.
פורסם ב: 08/10/2017 12:53:35

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום וסיוע להכנת הכתבה: יקי גיל -
הקליקו כאן לגלריית תמונות מהמשחק

קבוצות שנתון 2002 של מכבי נתניה ומכבי חיפה/נהלל ניהלו בעונה שעברה מאבק צמוד מאוד על זכייה באליפות השרון של שנתון נערים ג'. נתניה חגגה אליפות, לאחר שסיימה עונה עם 6 נקודות יותר מאשר לנהלל - שהייתה לקבוצה היחידה שהנחילה לה הפסד במשחק ליגה, זה היה במחזור ה-9 של העונה - כאשר נהלל ניצחה 1:4 את נתניה בביתה, אך ארבעה מחזורים לפני תום העונה הגיעה מכבי נתניה למשחק עונה בנהלל - שאותו היא ניצחה 0:1 ומשם נסללה דרכה לאליפות. חלפו להם כמה חודשים, שתי הקבוצות נפגשו אתמול בנתניה למשחק ליגה במסגרת המחזור השלישי במחוז הצפוני של הליגה הארצית, כשלשתיהן מאזן מושלם בתום שני משחקי ליגה. שתי הקבוצות התייצבו למשחק עם המאמנים שהובילו אותן לעונה מוצלחת, יוסי טויל מנתניה וענבל כנפו-נמני מנהלל.

כמו בעונה שעברה, גם הפעם נהלל זכתה בכל הקופה במגרשה של הקבוצה מעיר היהלומים. אחרי מחצית ראשונה שבה שתי הקבוצות לא היו מספיק מרוכזות ליד השערים, הצליחו השחקנים של ענבל כנפו/נמני להיות מפוקסים יותר ליד שערה של היריבה ולזכות בכל הקופה. שערים שכבשו המאם מנעא [55] בבעיטה מ-20 מטרים ונגיחה של מוחמד רביע [65] - שכבש גם בעונה שעברה לרשתה של נתניה, סללו את דרכה של נהלל לניצחון 0:2, שמציב אותה בתום שלושה מחזורים יחד עם בית"ר טוברוק עם מאזן מושלם בפסגת הטבלה.

ביום שלישי הקרוב מכבי נתניה תקווה להתאושש מההפסד על חשבונה של הפועל נצרת עילית - שהפסידה בשלושת המשחקים שקיימה. מכבי חיפה/נהלל תקווה לשמור על מאזן מושלם, גם לאחר המשחק מול מכבי הרצליה - שמאזנה עומד על שני ניצחונות והפסד אחד.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.