מכבי עמישב מלכת משחקי דרבי השכונות של פ"ת

שישי שמח במחלקת הנוער של מכבי עמישב. קבוצות ילדים א' ונערים ב' זכו בניצחונות במשחקי דרבי השכונות של פ"ת על המקבילות של הפועל מחנה יהודה. קבוצת ילדים א' העפילה שלב בגביע המדינה, נערים ב' פתחה עונה עם ניצחון במשחק רב שערים.
פורסם ב: 09/10/2017 09:30:02

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: לאה בני

שישי שמח במחלקת הנוער של מכבי עמישב. שתיים מקבוצות המועדון זכו בניצחונות במשחקי דרבי השכונות של פ"ת מול הפועל מחנה יהודה, בהחלט פתיחה מוצלחת ומענגת לירוקים ממלאבס, שהחליטו על קונספט מתחשב של מחלקת נוער שכל קבוצותיה זוכות לחסות מעמותת "צו פיוס" לקירוב בין אוכלוסיות בחברה הישראלית, במקביל להתחייבות המועדון שהקבוצות יימנעו ממשחקים בשבתות.

קבוצת ילדים א', המודרכת ע"י גד גלבוע, החלה את העונה עם ניצחון 1:2 והעפלה לשלב הבא של גביע המדינה, למרות שהאורחים ממחנה יהודה עלו ראשונים ליתרון בדקה ה-19 משער שכבש מארו טזארה. את המחצית השניה החלה עמישב ברגל ימין, שער של הראל פלרמו השווה את התוצאה ל- 1:1. בדקה ה-61 שער שכבש אושרי ראובן יצר מהפך בתוצאה וקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:2 לזכות עמישב.

קבוצת נערים ב', המודרכת ע"י חן לניב, פתחה ברגל ימין עונה בליגת המרכז עם ניצחון 4:6. צמד שערים שכבש משה רטה [4,24] העלה את עמישב ליתרון 0:2, אך שער שכבש אניו אראגו בדקה ה-28 צימק את התוצאה ל-1:2. עמישב פתחה את המחצית השניה בתנופה מחודשת, שערים שכבשו דוראל עומר [44] ,שער שלישי במשחק של משה רטה [51] ושער שכבש אמרה וובנך המחליף [53] הזניקו את יתרונה של עמישב ל- 1:5. מחנה יהודה התאוששה מההלם עם שני שערים, אחד מרגלו של אושר ברמי [55] ואניו ארגאו [60] - שצימקו את התוצאה ל- 5:3. לקראת סיום המשחק, כל אחת מהקבוצות כבשה שער: ינון עמדי המחליף העלה את עמישב ליתרון 3:6,  בעוד ששער שכבש בר אבידר המחליף של מחנה יהודה קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 4:6 מרשים לזכותה של עמישב.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.