נערים ג' - דן 1: הדרבי האשדודי אדום

קבוצת נערים ג' של הפועל בני אשדוד החלה עונה ברגל ימין, עם ניצחון 0:1 במשחק הדרבי מול הצהובים של מכבי.
פורסם ב: 10/10/2017 08:01:53

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קיץ 2015, אחרי שראו הצלחה בירושלים, חיפה ויפו, החליטו אוהדי כדורגל באשדוד להקים מחדש את מועדוני הכדורגל המיתולוגים של העיר - הפועל ומכבי, שייצרו לא מעט כישרונות וסיפקו משחקי דרבי מרתקים עם אלפי אוהדים ביציעים לאורך השנים, בטרם הוחלט לאחד את שני המועדונים שיצרו את מועדון ספורט אשדוד לפני כ-18 שנים. בעוד שבמכבי הוקם מועדון אחד, לתפקיד ממשיכות הדרך של הפועל קמו שני מועדונים - "האדומים" אשדוד והפועל בני אשדוד. כבר בעונה שעברה זכינו למשחקי דרבי בשנתוני הנערים והנוער, את העונה הזו פתחנו עם דרבי בשנתון נערים ג' בין הצהובים של מכבי עירוני אשדוד לבין הפועל בני אשדוד האדומה. 

במשחק שלא התעלה לרמה גבוהה, חגגה בסיום המשחק הקבוצה האדומה ניצחון 0:1 - בזכות שער שכבש שליו הרוש בדקה ה-60, במשחק ספורטיבי שבו נשלף כרטיס צהוב אחד בלבד.

שחקני מכבי עירוני אשדוד יקוו היום לזכות בנקודות ראשונות, במשחק החוץ מול עירוני קרית גת - שייערך בשעה 15:45. הפועל בני אשדוד תארח מחר את בית"ר מעלה אדומים ותקווה לצאת לערב החג עם מאזן מושלם.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.