נוער: הנבחרת לא העפילה לשלב העילית

נבחרת הנוער של ישראל סיימה את דרכה במוקדמות אליפות אירופה, אחרי שנחלה הפסד 2:0 לאוסטריה המארחת - שעלתה מהבית הישראלי יחד עם קוסבו.
פורסם ב: 10/10/2017 08:15:01

מאת: מערכת האתר

נבחרת הנוער של ישראל סיימה עם טעם רב של אכזבה את טורניר מוקדמות אליפות אירופה, שנערך באוסטריה. אחרי ניצחון 0:1 על ליטא והפסד 2:1 לקוסבו, במשחקים שבהם הבקיע את השערים לזכות הנבחרת הישראלית אילון אלמוג, נחלה אתמול הנבחרת של אלון חזן הפסד 2:0 לאוסטריה המארחת - שסיימה את הטורניר עם מאזן מושלם והעפלה לשלב העילית, יחד עם קוסבו. האוסטרים בעטו 4 פעמים למסגרת השער הישראלי וכבשו שערים בדקות ה-73 וה-83, לעומת הנבחרת הישראלית - שבעטה 7 פעמים למסגרת השער של אוסטריה.

הרכב הנבחרת: רוי בייגל, אופק נדיר, עומרי לוזון, רז שלמה, נעם כהן,   אורי זוהר [מופלח שלאטה - 67],  עדן קארצב, מוחמד כנעאן, נועם דיעי [מוחמד סרסור - 78], אילון אלמוג,  ירדן שועה [יונס מאלדה - 79].

להלן סגל הנבחרת לטורניר:

שוערים:  רוי בייגל [ מ.ס. אשדוד], דניאל פרץ [ מכבי ת"א].

הגנה: לוזון עמרי [ מכבי פ"ת], עיאשה עסאם [מכבי נתניה], רז שלמה [הפועל ת"א], גיא קאופמן [מכבי פ"ת], אופק נדיר [קריית שמונה], נעם כהן [מכבי ת"א]

קישור:  אורי זוהר [מ.ס. אשדוד], מוחמד סרסור [מכבי פ"ת], עדן קאוצב [מכבי ת"א], מוחמד כנען [מכבי חיפה], נועם דיעי [הפועל ב"ש], שלאעטה מופלח [מכבי ת"א], מנור סולומון [מכבי פ"ת].

התקפה: אמיר ברקוביץ' [ ברנסלי], אילון אלמוג [ מכבי ת"א], ירדן שועה [בני יהודה ת"א], שאדי מסרוואה [מכבי חיפה], מלדה יונס [מכבי נתניה].

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.