נוער - לאומית: גדנ"ע ניצחה בדרבי הירוק של ת"א

ניצחון ראשון העונה לקבוצת הנוער של גדנ"ע ת"א - 1:2 במשחק הדרבי מול שמשון, לה היה זה הפסד שלישי העונה. משה פיזנטי, המאמן המנצח: "היה משחק קשה מאוד, שלא היינו רחוקים מלא לנצח בו. לא קל לנו לשחק בלי חריגי גיל, אבל אנחנו נעשה את המיטב בכל משחק".
פורסם ב: 11/10/2017 14:47:48

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתי הנציגות של העיר ת"א במחוז הדרומי של הליגה הלאומית לנוער נפגשו אתמול למשחק "הדרבי הירוק" של ת"א, אחרי פתיחת עונה לא מלהיבה מבחינתן. מצד אחד, המארחת שמשון ת"א - שקיוותה לנקודות ראשונות אחרי שני הפסדים, מצד שני, גדנ"ע - שצברה נקודה אחת בשני המשחקים הראשונים.

שתי הקבוצות גילו יוזמה התקפית כבר מפתיחת המשחק. בדקה ה-6 עלתה שמשון ליתרון 0:1, משער שכבש טום כהן. 10 דקות לאחר מכן, שער שכבש לידור בוחבוט העניק לגדנ"ע שוויון 1:1. רבע שעה לאחר מכן, שער נוסף של בוחבוט - הפעם בבעיטת פנדל, יצר מהפך והעניק לגדנ"ע יתרון 1:2, שעליו הצליחה לשמור עד לסיום המשחק, למרות היוזמה שגילתה שמשון. בסיום, ניצחון ראשון לגדנ"ע, בעוד לשמשון היה זה הפסד שלישי ברציפות והיא מדורגת יחד עם הפועל ירושלים מתחת לקו האדום. 

משה פיזנטי, מאמן גדנ"ע, אמר לאחר המשחק: "היה משחק קשה מאוד, שלא היינו רחוקים מלא לנצח בו. לא קל לנו לשחק בלי חריגי גיל, אבל אנחנו נעשה את המיטב בכל משחק. חשוב לייצר המשכיות לניצחון הזה".

בשבת הקרובה שתי הקבוצות יפגשו קבוצות עם מאזן העומד על ניצחון אחד ושני הפסדים.  גדנ"ע תארח את הכח עמידר, שמשון תתארח אצל מכבי הרצליה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.