ילדים ב' - דן: בת ים במסלול הירוק

קבוצת ילדים ב' של מכבי בת ים "צו פיוס" החלה את משחקיה בליגת דן ברגל ימין - עם ניצחון נאה 1:3 במשחק החוץ מול הירוקים של שמשון ת"א. אהרון חודר, מאמן בת ים: "הדרך ארוכה אבל מאוד מאתגרת. המטרה כרגע לחבר את הקבוצה ולהעמיד אותם בצורה מסודרת על המגרש זאת המטרה".
פורסם ב: 14/10/2017 13:12:31

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות ילדים ב' של מכבי בת ים ,צו פיוס" ושמשון ת"א, שכמו כל קבוצות שנתוני הילדים והשמיניות חיכו בשקיקה לחידוש משחקי הליגות, נפגשו אתמול בבוקר במגרש הספורטק בצפון ת"א למשחק במסגרת המחזור הראשון של מחוז דן.

שתי הקבוצות הציגו כדורגל חיובי וסיפקו משחק מעניין לקהל. שמשון עלתה ראשונה ליתרון בשלב מוקדם של המשחק, אך במהלך השליש השני של המשחק שער שכבש אלכס חומונטובסקי העניק לבת ים שוויון 1:1 - ששינה את המומנטום עבורה. בשליש האחרון של המשחק שערים שכבשו שחר כלפון ושליו בוקרה חוללו מהפך והעניקו לבת ים ניצחון 1:3, במשחק שבו ראויה לציון הצטיינותו של אריאל כהן מבת ים.

אהרון חודר, שלקח כפרויקט את הקבוצה, אחרי שלוש עונות מוצלחות בקבוצת שנתון 2001 של המועדון, אמר בתום המשחק: "אנחנו שמחים לפתוח את הליגה עם ניצחון, שהושג בזכות עבודה קשה של כולם. "הדרך ארוכה אבל מאוד מאתגרת. המטרה כרגע לחבר את הקבוצה ולהעמיד אותם בצורה מסודרת על המגרש זאת המטרה".

במחזור הבא תארח מכבי בת ים את קבוצת "צו פיוס" של עירוני אריאל. שמשון ת"א תצא למשחק חוץ בפתח תקווה, שם תפגוש את הפועל מחנה יהודה.