ילדים ג' - גביע: גני תקווה מתחה את מכבי הרצליה

קבוצת ילדים ג' של מ.כ גני תקווה אירחה הבוקר את הקבוצה הבכירה של מכבי הרצליה מליגת השרון, שיחקה ללא רגשי נחיתות ולא הייתה רחוקה מהעפלה לשלב המשחקים הבא. תצוגה טובה של שני השוערים בשלב הפנדלים הביאה לניצחון 2:4 לזכות הקבוצה האורחת.
פורסם ב: 14/10/2017 13:30:19

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

בשנתוני השמיניות לסמן כ"סינדרלה" קבוצה שאינה משתייכת לליגת המרכז או ליגת השרון ומנצחת במשחק גביע קבוצה שמשחקת באחת מהליגות הבכירות, זה קצת הזוי ולא לעניין, אבל קבוצות שאינן משחקות בליגות הבכירות ומצליחות להתמודד מול קבוצה בליגה בכירה זה אינו דבר של מה בכך.

קבוצת ילדים ג' של מ.כ גני תקווה - המודרכת ע"י צור עין, שובצה במחוז דן. הבוקר אירחה במגרש במושב בין שמן למשחק גביע את הקבוצה הבכירה של מכבי הרצליה - זו ששובצה במחוז שרון. גני תקווה התמודדה בצורה שקולה ומכובדת, במשחק שהיה צמוד בחלקים גדולים ממנו והסתיים בתוצאת שוויון 7:7, בין היתר גם בשל החמצות ממצבים קורצים של מכבי הרצליה. בהארכה קבוצת גני תקווה עלתה ליתרון 7:8 ולא הייתה רחוקה מניצחון, אך הקבוצה המארחת כבשה שער שוויון 8:8 שכפה הכרעה בבעיטות פנדלים. בו שוער הרצליה היה במיטבו והדף שתי בעיטות. סבב הפנדלים הסתיים בניצחון 2:4 לזכות הרצליה. את השערים בזמן משחק רגיל לזכות הקבוצות כבשו השחקנים הבאים: להרצליה - יואב אדר - 2, יובל גדעוני, בר כץ, כפיר סרור, רואי גורי, אלעד מגן, אוהד ריס. לזכות גני תקווה - איתמר שרויט - 3, שי פורז - 2, רן כהן, עידו יעקבי, גלעד כותה. בסיום המשחק זכו שחקני הקבוצות לתשואות מהקהל ביציע.

בשבוע הבא יחלו שתי הקבוצות את דרכן במשחקי הליגות: מ.כ גני תקווה תתארח אצל שמשון ת"א, מכבי הרצליה תארח את הפועל קרית אונו.