נערים ב' - יזרעאל: התקומה של דבוריה

קבוצת נערים ב' של מ.ס דבורים קיימה שלושה משחקים בשבוע אחד. אחרי שפתחה עונה עם תבוסה 6:0 לקבוצת "צו פיוס" של הפועל בית שאן, הצליחה הקבוצה של נאיל אטרש לזכות בשני ניצחונות בשלושה ימים- 0:1 על מ.ס כפר קמא ואתמול 4:6 על מכבי דלית אל כרמל - במשחק מרתק.
פורסם ב: 14/10/2017 13:30:38

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

להתאושש ממשחק רע ומתחילת עונה כואבת זהו אתגר לא פשוט להרבה קבוצות. קבוצת נערים ב' של מ.ס דבוריה הוכיחה השבוע האחרון יכולת מרשימה של תקומה. הקבוצה של נאיל אטרש פתחה עונה עם תבוסה צורמת 6:0 לקבוצת "צו פיוס" של הפועל בית שאן, אך בתוך שלושה ימים הצליחה לעלות על המסלול הנכון מבחינתה עם שני ניצחונות ליגה חשובים.

ביום שלישי האחרון אירחה הקבוצה את מ.ס כפר קמא, שער שכבש מוחמד קנואת בדקה ה-70 העניק לדבוריה ניצחון 0:1.

אתמול אירחה הקבוצה את מכבי דלית אל כרמל - שהתייצבה למשחק אחרי תבוסה דו-ספרתית גבוהה שבוע קודם לכן מהפועל חדרה. בניגוד למשחקים שעברו על דבוריה ודלית אל כרמל במחזור הפתיחה, הפעם המשחק היה הרבה יותר מאוזן וצמוד. כבר בפתיחת המשחק דלית אל כרמל עלתה לשער מרגלו של , אך כבר בשתי דקות שלאחר מכן הצליחה דבוריה לחולל מהפך עם שערים שכבשו מוחמד מסאלחה והאדי מסאלחה - שהעלו את דבוריה ליתרון 1:2. המשחק נרגע מעט מקצב השערים המדהימים, אך בדקה ה-23 שער שכבש עידאן נסאראלדין השווה את התוצאה ל-2:2. שער שכבש ראזי אטרש בדקה ה-29 העלה את דבוריה ליתרון 2:3. אטרש כבש שער נוסף בדקה ה-37 וקבע את תוצאת המחצית - 2:4 לזכות דבוריה.

במחצית השניה נכבשו שערים נוספים, אך לא באותו הקצב. בדקה ה-44 שער שני במשחק לעידאן נאסרלדין צימק את התוצאה ל- 4:3, אך שערים של אדהם נג'אר [51] ושער שלישי במשחק של ראזי אטרש [61] הקפיצו את יתרונה של דבוריה ל- 3:6. בדקה ה-67 גם עידאן נסארלדין השלים שלושער, שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 4:6 לזכות דבוריה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.