ילדים א' - מרכז 2: פתיחה חלקה לראשל"צ/מערב

הקבוצה של ימין ג'אן זכתה בשני ניצחונות בשבוע האחרון על שתי קבוצות מבקעת אונו. ביום שלישי זכתה בניצחון דרמטי בפנדלים על מ.כ אור יהודה והעפילה שלב בגביע המדינה, היום החלה הקבוצה את דרכה בליגת מרכז 2 עם ניצחון 0:3 על בני יהוד. ימין ג'אן, מאמן הקבוצה: "אני שמח שהמשכנו את היכולת מהגביע ושמח לראות את ההתקדמות בקבוצה ואת סגנון המשחק שאני רוצה שהקבוצה תציג".
פורסם ב: 14/10/2017 16:45:12

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה שמחה ומוצלחת לקבוצת ילדים א' של הפועל ראשון לציון מערב, המודרכת ע"י ימין ג'אן. בתוך ארבעה ימים הצליחה הקבוצה גם להעפיל שלב בגביע המדינה וגם להתחיל ברגל ימין את דרכה בליגת מרכז 2.

ביום שלישי האחרון פגשה הקבוצה למשחק גביע דרמטי את מ.כ אור יהודה. שער שכבש איתמר דניאל העניק לראשון לציון יתרון 0:1 בפתיחת המחצית השניה, אך שער שוויון שכבש אילי ארזוני השווה את התוצאה ל-1:1. המשחק נגרר להארכה ולאחר מכן להכרעה בפנדלים, בסיומה ראשון לציון חגגה ניצחון 5:6. הבוקר אירחה הקבוצה את בני יהוד, למשחק במסגרת המחזור הראשון של ליגת מרכז 2. שערים שכבשו נתי טקלה בדקה ה-20 [בישול: עמית ששון] וצמד של איתמר דניאל בדקות ה-30 וה-60 [בישולים של נתי טקלה ולירז מריומה] סללו את דרכה לניצחון 0:3.

ימין ג'אן, מאמן הפועל ראשל"צ/מערב, אמר בתום המשחק:  "אני שמח שהמשכנו את היכולת ממשחק הגביע, אליו התייצבנו עם 15 שחקני סגל ושחקן נוסף מקבוצת ילדים ב'. סך הכל המשחק היה בקצב גבוה התקפות רבות מצד לצד. החמצנו המון ויכולנו לנצח בתוצאה גבוה יותר, אבל כשמנצחים יש זמן לתקן וללמוד. אני גאה בשחקנים שלי שנתנו הכל ועשו מאמץ אדיר מהרע הראשון ועד שריקת הסיום ,עכשיו הזמן להתכונן למשחק הבא בחוץ מול בת ים אני שמח לראות את ההתקדמות בקבוצה ואת סגנון המשחק שאני רוצה שהקבוצה תציג. היה חשוב לפתוח את העונה עם ניצחונות ולצבור בטחון להמשך בליגה  חזקה כמו שלנו. מעבר לזה, אני שמח שאיתמר דניאל חזר מפציעה ומצליח לחזור לעצמו וזה מאוד חשוב לנו כקבוצה".