ילדים ב' - שרון: השבוע השמח של מ.כ נווה יוסף חיפה

קבוצת ילדים ב' של מ.כ נווה יוסף חיפה פתחה עונה בצורה חלקה ושמחה. השבוע השמח החל עם ניצחון על מכבי נהריה בגביע המדינה, המשיך עם זכייה בטורניר ידידותי בהוד השרון והסתיים עם ניצחון ליגה אתמול - 2:4 ביתי על מכבי הרצליה. שחר פוני, המאמן המנצח: "להרצליה על משחק מעולה ולילדים המדהימים שלי על שבוע עמוס ומספק. כמובן שזאת היתה אחלה מתנה ליום הולדת שלי".
פורסם ב: 15/10/2017 09:49:09

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת ילדים ב' של מ.כ נווה יוסף חיפה, שנהנתה בעונה שעברה מהמאזן השני בטיבו בליגת השרון של שנתון ילדים ג', עושה רושם כמי שעשתה בצורה חלקה ואידיאלית את המעבר משנתוני השמיניות לשנתוני ה-11. בשבוע שעבר זכתה הקבוצה בניצחון חוץ 1:6 על מכבי נהריה במשחק הגביע, באמצע השבוע זכתה הקבוצה במקום ראשון בטורניר שאירחה הפועל הוד השרון ובו נטלו חלק גם מכבי נתניה והפועל רעננה, אתמול זכתה פתחה הקבוצה ברגל ימין את משחקי הליגה - עם ניצחון 2:4 על מכבי הרצליה.

השליש הראשון הסתיים בתוצאת שוויון 0:0, במהלכו נרשמו החמצות ממצבים קורצים של נווה יוסף, והחמצה של הרצליה - שנהדפה בצורה מרשימה ע"י השוער עדי עכאוי. 
השליש שני נפתח בלחץ של נווה יוסף, שלאחר 10 דקות עלתה ליתרון בבעיטה חופשית מ-20 מטרים מרגלו של רועי זלץ. הרצליה לא נלחצה וכעבור דקה אחת מהלך קבוצתי מרשים הסתיים בשער שוויון 1:1, שהחזיק 5  דקות, עד ששוב שער של רועי זלץ המצטיין - הפעם בבעיטת פנדל לאחר הכשלה על אלעד אמיר. עם האוכל בא התיאבון, שער יפה  של יונתן אטיאס העלה את נווה יוסף ליתרון 1:3. דקות לאחר מכן, נפסקה בעיטת פנדל לזכות הרצליה, שנהדפה ע"י אלון ורקל, אך הרצליה כבשה מבעיטה בכדור חוזר וצמצמה את התוצאה ל-3:2, בסיומו של שליש שני רווי בשערים.
בשליש האחרון של המשחק שער שכבש יובל כהן קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 2:4 למ.כ נווה יוסף חיפה. 

שחר פוני, מאמן נווה יוסף, אמר לאחר המשחק: "משחק בית ראשון אחרי טורניר משחק גביע בנהריה וטורניר בהוד השרון ביום שני, שבו הצלחנו לסיים במקום הראשון והיה מדהים מבחינה חברתית ומקצועית. מגיע שאפו גדול להוד השרון ומאמנה אדיר בהונקר על האירוח. כיף להתחיל את הליגה עם ניצחון. שיחקנו מול קבוצה מעולה ומאומנת, שעברה שינוי גדול מהעונה שעברה, לאחר האיחוד שבוצע שם בין שתי קבוצות. שאפו להרצליה על משחק מעולה ולילדים המדהימים שלי על שבוע עמוס ומספק. כמובן שזאת היתה אחלה מתנה ליום הולדת שלי".

במחזור הבא תתארח מ.כ נווה יוסף חיפה אצל הפועל כפר סבא, בעוד מכבי הרצליה תארח את הפועל הוד השרון.