ילדים ב' - דן: צהוב עולה באם המושבות

קבוצת ילדים ב' של בית"ר פ"ת "צו פיוס" החלה את דרכה בשנתוני ה-11 ברגל ימין - עם ניצחון 2:4 במשחק החוץ מול קבוצת "צו פיוס" של עירוני אריאל. אלון מרגוניסקי, מאמן בית"ר פ"ת: "כיף לנצח כבר במחזור הפתיחה ובייחוד כשמדובר בקבוצה חדשה לגמרי שמורכבת ברובה מילדים דתיים מגבעת שמואל, שמקבלים את ההזדמנות שלהם לשחק כדורגל במסגרת הליגות של ההתאחדות".
פורסם ב: 16/10/2017 09:08:25

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות ילדים ב' של בית"ר פ"ת ומ.כ אריאל, הזוכות לחסות מעמותת "צו פיוס" - הפועלת לקירוב לבבות בין אוכלוסיות בחברה הישראלית, נפגשו ביום שישי האחרון באריאל למשחק ליגה במסגרת מחזור הפתיחה של מחוז דן. לשתי הקבוצות היה זה משחק רשמי ראשון בשנתוני ה-11.

אחרי שליש ראשון חד צדדי שהסתיים ביתרון 0:3 לזכות בית"ר פ"ת - משלושער שכבש אורי כוכבי, בנו של אורן - בעבר חלוץ מכבי יפו, הפועל ר"ג והפועל חדרה, הגיע לו שליש שני נטול שערים. בתחילת השליש האחרון של המשחק אורי כוכבי השלים רביעייה והעלה את בית"ר פ"ת ליתרון 0:4, אך בשליש האחרון אריאל הייתה עדיפה לפחות מבחינת כמות הבקעות, שערים יפים שכבשו הקפטן תומר אלון ומאור כהן קבעו את תוצאת המשחק - ניצחון 2:4 לזכות בית"ר פ"ת.

אלון מרגוניסקי, מאמן בית"ר פ"ת, אמר לאחר המשחק: "כיף לנצח כבר במחזור הפתיחה ובייחוד כשמדובר בקבוצה חדשה לגמרי שמורכבת ברובה מילדים דתיים מגבעת שמואל, שמקבלים את ההזדמנות שלהם לשחק כדורגל במסגרת הליגות של ההתאחדות - מה עוד שזה ניצחון היסטורי של  קבוצת ילדים ב' של ביתר פת" שעולה לראשונה לשחק על המגרש [ למועדון אין קבוצות של שמיניות]. יש לנו קבוצה טובה, בקבוצה יש חמישה שחקנים שלוקחים חלק בפרוייקט המצויינות של נבחרות ישראל לילידי 2005 [ אורי כוכבי, נדב רוטשילד , רודריגו קלנר , עומר שדמי ודולב לאגרלוב]. זה המקום לפרגן להתאחדות על פרוייקט זה שנותן צ'אנס לילדים מכל קצוות החברה להשתלב בנבחרות ישראל". הסיפור המעניין שמביא את אלון מרגוניסקי לקווים מעניין מאוד: "באופן אישי, בגיל 44 , החלטתי לשלב שתי אהבות שלי לעבודה אחת - כדורגל וחינוך, ולהפוך למאמן ילדים. אני בנקאי ומרצה בשוק ההון ומלמד ילדים חינוך פיננסי. אני מאוד מרוצה מהבחירה שעשיתי ואני מאמין שאני יכול להביא משהו אחר. מקווה שאנשי חינוך נוספים יגיעו לתחום ויעזרו לכדורגל שלנו להתרומם . בהצלחה לכולם".

במחזור הקרוב בית"ר פ"ת תארח את צפרירים חולון, בעוד שמ.כ אריאל תדרים למשחק חוץ מול מכבי בת ים.