נוער - לאומית צפון: דרבי נצרתי מרתק ללא הכרעה

משחק הדרבי בין קבוצות הנוער של הפועל נצרת עילית ומכבי אחי נצרת היה אטרקטיבי ומרתק לכל אורכו. נצרת עילית חזרה פעמיים מפיגור של שער אחד ואפילו חוללה מהפך, אך שער שכבשה אחי נצרת בדקה ה-86 יצר שוויון 3:3.
פורסם ב: 16/10/2017 09:17:55

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

המחוז הצפוני של הליגה הלאומית לנוער מספק מדי שבוע משחקים אטרקטיביים. משחק הדרבי הנצרתי, שבו אירחה מכבי אחי נצרת את הפועל נצרת עילית, ענה על כל הציפיות שיש מהמשחק המרכזי של המחזור. 6 שערים, מהפך אחד, שער שוויון דרמטי לקראת סיום, אלה ועוד היו מנת חלקו של המשחק.

מכבי אחי נצרת, המודרכת ע"י כדורגלן העבר של נבחרת ישראל נג'ואן גרייב, התייצבה למשחק עם מאזן של ניצחון אחד ושני הפסדים, הפועל נצרת עילית, המודרכת ע"י דניאל אומנסקי, התייצבה עם מאזן של שני ניצחונות והפסד אחד. אחי נצרת צעדה פעמיים ביתרון של שער אחד: בדקה ה-20 אמיר אבו סאלם העלה אותה ליתרון 0:1 - אך בדקה ה-42 איתמר גטה כבש שער שוויון 1:1. בדקה ה-54 שער של קאסם סינדיאני העלה את אחי נצרת ליתרון 1:2 - אך בדקה ה-61 ויאצ'סלב אורחוב תרגם בעיטת פנדל לשער שוויון 2:2. בדקה ה-71 שער שני במשחק שכבש איתמר גטה חולל מהפך והעניק לנצרת עילית יתרון 2:3, שהחזיק מעמד רבע שעה - עד ששער שני במשחק שכבש קאסם סינדיאני קבע את תוצאת המשחק, שוויון 3:3 במשחק מרתק ואטרקטיבי במיוחד.

בשבת הקרובה הפועל נצרת עילית תקווה לחזור לצד המנצח, כשתארח את מכבי קרית אתא - שמדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה. שחקני מכבי אחי נצרת יקוו לזכות בניצחון חוץ במשחק מול מ.ס ג'וליס - שמדורגת בזכות יחס שערים עדיף על קרית אתא מעל הקו האדום, וכך לפלס דרך לאזור מרכז הטבלה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.