טרום א' - גביע: ליהוד הייתה אורה ושמחה

אין דרך מתוקה יותר למשחק ראשון בשנתוני השמיניות, מלנצח במשחק דרמטי ולהעפיל שלב בגביע המדינה. קבוצת טרום א' של בני יהוד עשתה זאת בצורה מרשימה בשבת האחרונה, כשניצחה במשחק החוץ 6:7 את הפועל ראשל"צ מערב. שני השוערים של יהוד התעלו בצורה יוצאת דופן.
פורסם ב: 17/10/2017 14:46:19

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

השבת האחרונה הייתה שבת היסטורית למאות כדורגלנים משנתון טרום א', שערכו בפעם הראשונה בחייהם משחק רשמי בשנתוני השמיניות. מחזור הגביע סיפק מטבע הדברים הרבה שערים, אך משחקים צמודים לא קל היה למצוא. המשחק הצמוד והמרתק ביותר שסיפק שנתון טרום א' נערך בעיר היין, שם הפועל ראשל"צ מערב ממחוז דן אירחה את בני יהוד ממחוז דן 2, במשחק שהיה צמוד לכל אורכו ובו ראשל"צ צעדה ביתרון 2:4 בתום המחצית הראשונה, ניצחה הקבוצה האורחת 6:7 והעפילה לשלב הבא, במשחק שבו אנשי יהוד דאגו להדגיש שהם מודים לקבוצה המארחת על אירוח מסביר פנים.

הסיפור הגדול של המשחק מגיע מצד שוערי יהוד. השוער הראל עזרא נפצע במהלך המחצית השניה, יצא לשתי דקות של טיפול בגין פציעה ולמרות עצת מאמניו, יוסי צרפתי ושי פינטו והמנהל אורי נבו, הוא החליט לחזור לשחק. השוער השני של הקבוצה, ליאל מטרה, ספג 4 שערים במחצית הראשונה וירד עצוב להפסקת המחצית, אך חזר למחצית השניה מפוקס וחדור מוטיבציה והציל את קבוצתו מספיגות שערים. את השערים לזכות בני יהוד כבשו השחקנים הבאים: יונתן נקש - 3, עמית פרץ, גל טגנר, אלמוג סופר, אורי היזמי.

בשבת הקרובה יחלו שתי הקבוצות את משחקי הליגה במשחקי דרבי. הפועל ראשל"צ מערב תארח את הפועל נחלת יהודה, בני יהוד תארח לדרבי האזורי את השכנה שמעבר לכביש - מ.כ אור יהודה.