נוער - אלופות: מכבי חיפה דרוכה לקראת ברודארץ

קבוצת הנוער של מכבי חיפה תארח לפנות ערב את ברודארץ הסרבית, במשחק שייערך בשעה 18:00 באצטדיון ע"ש סמי עופר. רגע לפני שזה קורה, המאמן איתי מרדכי והחלוץ גיא דהן אופטימיים.
פורסם ב: 18/10/2017 08:37:02

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
סיוע להכנת הכתבה: האתר הרשמי מכבי חיפה


קבוצת הנוער של מכבי חיפה ידעה פתיחות מוצלחות יותר מפתיחת העונה הזו, שבה רשמה ניצחון ליגה אחד בארבעה משחקי ליגה. הערב הקבוצה של איתי מרדכי ואמיר סופר תשים בצד את ענייני הליגה ותתמקד במאמץ מוגבר להעפיל לשלב הבא במשחקי הפלייאוף של ליגת האלופות לנוער, כשתארח את ברודארץ הסרבית, במשחק שיחל בשעה 18:00 באצטדיון "סמי עופר" [כרטיסים בעלות 10 שקלים, בקופות ובאתר הרשמי של מכבי חיפה]. המשחק שנערך בסרביה הסתיים בתוצאת תיקו 1:1, לאחר שמכבי חיפה הוליכה ברוב דקות המשחק ביתרון משער שכבש בדקה ה-13 החלוץ גיא דהן, אך שער שכבשו הסרבים בסמוך לסיום המשחק קבע שוויון 1:1, כך שניצחון חיפאי או תוצאת שוויון 0:0 יסללו את דרכה של מכבי חיפה לשלב הבא. 

באתר הרשמי של מכבי חיפה הקדישו לא מעט פוקוס למשחק. המאמן איתי מרדכי משדר ביטחון: " קודם כל עשינו הכנה יוצאת מן הכלל. השחקנים ניסו וגם הצליחו ליישם את הדברים שתכננו למשחק. שיחקנו מול קבוצה טובה, איכותית ומאומנת שיש בה גם כמה שחקנים בנבחרת הנוער של סרביה, שניצחה את הנבחרת שלנו 3:0 שבועיים קודם לכן בטורניר הכנה. שיחקנו בבית שלהם, היה שם בסביבות 1,500 צופים סרבים לוהטים, שדחפו את הקבוצה שלהם וידענו להתמודד עם זה בצורה מצוינת. אני חושב שהגיע לנו לנצח את המשחק, הגענו למספר גדול של מצבים, שבהם יכולנו כבר להכריע את ההתמודדות ולא רק את המשחק, אבל בסופו של דבר כמו שהקלישאה אומרת אם אתה לא כובש אתה סופג איזה גול בדקה 90 וחבל. אבל זו בכל זאת תוצאה טובה מאוד להמשך. הבקענו שער חוץ ובסמי עופר במגרש שלנו, בבית שלנו, לעיני הקהל שלנו אנחנו צריכים לבוא באותה חדות שבאנו לשם ולעשות את העבודה".

גיא דהן, שחקן ההתקפה המוכשר של מכבי חיפה, צופה גם הערב משחק צמוד: 
"ברודראץ קבוצה מאוד חזקה ומאוד פיזית. היה משחק קשה, פתחנו את המשחק חזק מאוד וכבשנו, אחרי הגול התחלנו קצת לחזור אחורה בכדי לשמור על התוצאה. כל הקבוצה עבדה מאוד קשה ואני חושב שגם נביא את זה לפה ואפילו יותר. "הציפיות כרגע הן קודם כל לעבור את המשחק הקרוב. נעבור את השלב הזה ואז אני חושב שאנחנו יכולים השנה להגיע אפילו יותר רחוק מבשנה שעברה".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.