נוער: מכבי חיפה הודחה בפלייאוף ליגת האלופות

קבוצת הנוער של מכבי חיפה הפסידה 1:0 במשחק הגומלין של פלייאוף ליגת האלופות מול ברודארץ הסרבית, במשחק שנערך באצטדיון ע"ש סמי עופר. הירוקים היו אנמים והסרבים זכו בניצחון מוצדק.
פורסם ב: 18/10/2017 19:55:36

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת הנוער של מכבי חיפה לא זוכרת פתיחת עונה מאכזבת שכזו מזה שנים. אחרי שתי אליפויות רצופות עשתה העונה מכבי חיפה רענון בסגלה, ועושה רושם שלשחקנים האיכותיים משנתון 98 ו-97 שעלו לקבוצות בוגרים שונות, טרם נמצאו מחליפים אלטרנטיביים.

הקבוצה של איתי מרדכי ואמיר סופר אירחה הערב את ברודארץ הסרבית, באצטדיון ע"ש סמי עופר, למשחק גומלין במסגרת פלייאוף ליגת האלופות, אחרי שבחודש שעבר נפרדו הקבוצות בתוצאת שוויון 1:1, במשחק שבו גיא דהן כבש בדקה ה-13 והסרבים כבשו שער שוויון בסמוך לסיום. אם במשחק הקודם הדיווחים דיברו על יחסי כוחות שקולים, הרי שהיום הסרבים היו עדיפים ברוב דקות המשחק על מכבי חיפה - שלא סיכנה באופן ממשי את השער הסרבי, מעט בעיטה חופשית אחת של ים כהן בדקה ה-35, בעיטה שנהדפה לקרן בצורה טובה ע"י השוער האורח. הסרבים, שהצליחו להקשות על מכבי חיפה לפתח משחק קצבי והנעת כדור כבר באזור מרכז המגרש, עלו ליתרון 0:1 בדקה ה-21, משער שנבע מחוסר תיאום בהגנת חיפה ואפשר לשחקן אורח לכבוש שער מרהיב מתוך הרחבה לרשת העליונה של רועי פוקס. בהמשך המשחק הסרבים הגיעו מספר פעמים לאזור שערה של חיפה, אך לא היו מספיק מפוקסים כדי להגדיל את יתרונם והסתפקו בניצחון 0:1, שמעלה אותם לשלב הבא. מכבי חיפה שילב ב-20 הדקות האחרונות של המשחק שחקנים מקבוצת נערים א' - החלוץ רועי מרדכי וסוף פודגוארנו [יליד 2002], אך השניים לא הצליחו לבוא לידי ביטוי.

הרכב מכבי חיפה: מכבי חיפה: רועי פוקס, אסף סלע, זיו מורגן [רועי מרדכי - 71], סהר דבח, ג’יג’י דרסיליה, ים כהן, אדהם אבו ג’נאב, אלון דרעי [מאור לוי - 67],  מוחמד כנעאן [סוף פודגראנו - 80], גיא דהאן,   ושאדי מסרוואה.

בשבת הקרובה מכבי חיפה תחזור למשחקי ליגת העל לנוער, והיא תארח בשעה 15:45 במגרש "קצף" את בני יהודה ת"א - שתגיע למשחק כשהיא מקדימה את מכבי חיפה בנקודה אחת.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.