נערים א': ככה עולים לשלב העילית

נבחרת נערים א' של ישראל סיימה את מוקדמות אליפות אירופה עם ניצחון 0:3 על ארמניה, המקנה העפלה לשלב העילית מהמקום הראשון בבית.
פורסם ב: 19/10/2017 19:15:17

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל

יופי של פינאלה לנבחרת נערים א' של ישראל לטורניר מוקדמות אליפות אירופה. השחקנים של גדי ברומר ואלון חזן הבטיחו כבר ביום שני האחרון את העפלה לשלב העילית בזכות ניצחון 0:2 על צ'כיה - שהתווסף לניצחון 0:1 על טורקיה ביום שישי. היום סיימה הנבחרת את טורניר המוקדמות עם ניצחון 0:3 על ארמניה, משלושה שערים שהובקעו במחצית השניה ע"י עומרי רם [45], חן ביטון [59] וליאל עבדה [69], במשחק שבו הנבחרת הישראלית בעטה 12 פעמים למסגרת שערה של ארמניה - שבעטה 4 פעמים למסגרת השער הישראלי.

הרכב הנבחרת הישראלית: מתן גלנטי, חן ביטון,  דן לוגסי, מוחמד גדיר, לירן כהן, אופיר רוט,  עמרי רם [איברהים ג'ואברה - 51], אושר דוידה [ליאל עבדה - 65], עמית מאיר, אייל אינברום  ואושר אלמו [אופק עובדיה - 72].

סגל הנבחרת לטורניר:

שוערים: שריף כיוף [מכבי חיפה] ומתן גלנטי [מכבי פ'ת]

הגנה: דן לוגסי [מכבי ת'א], גיא חכים [בני יהודה ת'א],  חן ביטון ורוני לאופר [מכבי חיפה], בן כהן [הפועל ת'א], לירן כהן [הפועל באר שבע], אופיר רוט [מכבי פ"ת]

קישור: אביב נידם ועידו שחר [מכבי ת'א], , מוחמד גדיר ואיברהים ג'ואברה [מכבי חיפה 'קצף'],  עמית מאיר, אושר אלמו [הפועל ת'א].

התקפה: עמרי רם [מכבי ת'א], אושר דוידה ואופק עובדיה [הפועל ת'א], ליאל עבדה, אייל אינברום [מכבי פ'ת].

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.