נערים ג' - שפלה: תיקו דרמטי לאילת בבירת הנגב

קבוצת נערים ג' של בני אילת הייתה קרובה להפסד ראשון העונה, אך שער דרמטי שכבשה בתוספת הזמן למשחק מול קבוצת "צו פיוס" של מכבי באר שבע, קבע שוויון 1:1 בסיום.
פורסם ב: 21/10/2017 12:21:07

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב

ליגת מחוז שפלה בשנתון נערים ג' היא הליגה עם המספר הקטן ביותר של קבוצות - 9 בלבד, מה שגורם כבר בשלב הזה של העונה לחוסר אחידות בכמות המשחקים של הקבוצות. שתי קבוצות שעשויות להתמודד על תואר האליפות נפגשו אתמול בבירת הנגב למשחק ליגה. המארחת - קבוצת "צו פיוס" של מכבי באר שבע, התייצבה למשחק אחרי שלושה ניצחונות בשלושה משחקים, בעוד שהאורחת - בני אילת, התייצבה למשחק אחרי שני ניצחונות בשני משחקים.

מכבי באר שבע הייתה קרובה מאוד לשמירה על מאזן מושלם ולהנחיל הפסד ראשון לבני אילת. שער שכבש אוראל ראובן בדקה ה-32 העניק לה יתרון 0:1, עליו היא שמרה ברוב דקות המשחק - אך בתוספת הזמן עלה לעזרת התקפת אילת הבלם אלפרד אנטל קובץ' - שכבש שער דרמטי, שהציל את קבוצתו מהפסד ובסיום נפרדו הקבוצות בתוצאת תיקו 1:1. 

במחזור הבא בני אילת תארח בביתה את מ.ס דימונה, בעוד מכבי באר שבע תתארח אצל בני לקייה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.