ילדים א' - שרון: חג למכבים בנתניה

קבוצת ילדים א' של מכבי נתניה זכתה בניצחון 0:2 במשחק הדרבי מול בית"ר טוברוק. שער אחד בכל מחצית עשה את ההבדל בין הקבוצה של אדם לם לקבוצה מהמועדון שהמנהל המקצועי שלו הוא אביו של אדם לם.
פורסם ב: 21/10/2017 17:39:21

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

נתניה היא עיר שחיה ונושמת כדורגל. בעיר פועלים מספר מועדונים, אך לאורך השנים מכבי נתניה תמיד הייתה המועדון האהוד על רוב תושבי העיר, גם בשל ההצלחות הגדולות של קבוצת הבוגרים וגם בשל היותם של יתר המועדונים עם קבוצות בוגרים בליגות נמוכות. בשני העשורים האחרונים משחקי הדרבי בין מכבי נתניה לבית"ר טוברוק - שמנהלים תחרות גדולה על הדומיננטיות בגזרת מחלקות הנוער, מייצרת הרבה עניין לתקשורת המקומית, לנו וכמובן לאוהדי הכדורגל ולכל מי שקשור למועדונים הללו. בשבוע החולף הסאגה בנוגע למי שייך כרטיס השחקן של דיע סבע - שחקן ההתקפה של קבוצת הבוגרים של מכבי נתניה, שגדל בבית"ר טוברוק, יצרה לא מעט מתח ואנרגיות רעות בין המועדונים - מה שללא ספק יגביר את היריבות בין שתיהן.

לפני זמן קצר הסתיים משחק דרבי בין הקבוצות הבכירות של שני המועדונים בשנתון ילדים א', שאותו אירחה מכבי - שנחלה הפסד לא נעים בשיעור 4:0 ממכבי חיפה במחזור הפתיחה. מן העבר השני ניצבה בית"ר טוברוק - שפתחה את העונה עם ניצחון ביתי גדול בשיעור 1:4 על הפועל כפר סבא.

מכבי נתניה, שמודרכת ע"י אדם לם - בנו של בני, שסיים עשור של ניהול מקצועי במכבי נתניה ועבר לבית"ר טוברוק, הייתה עדיפה בחלקים גדולים של המשחק וזכתה בניצחון 0:2 - בזכות שער עצמי שנכבש לזכותה במחצית הראשונה ובזכות שער שכבש במחצית השניה איתי מוזס - שהכפיל את יתרונה של נתניה וקבע את תוצאת המשחק.

במחזור הבא מכבי נתניה תקווה לרשום ניצחון נוסף - כשתתארח אצל הפועל רמת השרון, שתקווה לנקודה ראשונה או ניצחון ראשון. בית"ר טוברוק תקווה לחזור למסלול הניצחונות, כשתארח את מכבי הרצליה - שמאזנה עומד על נקודה אחת ונטול שערי זכות.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.