נערים א' - ארצית צפון: הנשר לא צלח את הכנרת

עירוני נשר כבר לא עם מאזן מושלם. הקבוצה הצנועה והמוכשרת של עירוני טבריה, שנבנתה בקיץ מחדש, זכתה היום בניצחון ביתי 1:2 על עירוני נשר, שאיבדה את הפסגה למכבי הרצליה. לטבריה היה זה ניצחון שלישי העונה. משה וייצמן, מאמן טבריה: "ככל שיחלוף הזמן אנחנו נהיה קבוצה יותר טובה ונפיק מעצמנו הרבה יותר".
פורסם ב: 21/10/2017 17:39:38

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: עודד חסין

בכתבת הפרומו לקראת העונה החדשה במחוז הצפוני של הליגה הארצית בשנתון נערים א', כותב שורות אלה סימן את עירוני נשר כקבוצה בעלת פוטנציאל גדול לחגוג בסיום העונה הזו העפלה היסטורית לליגת העל, בעוד שעירוני טבריה סומנה כקבוצה שתשמח אם תחגוג בסיום הישארות בליגה. אחה"צ נפגשו באצטדיון טבריה המשקיף לכנרת הקסומה שתי הקבוצות, כשלנשר מאזן מושלם בתום חמישה מחזורים בעוד שלטבריה מאזן שעמד על שני ניצחונות ושלושה הפסדים. נשר התייצבה למשחק, כשהיא יודעת שמכבי הרצליה זכתה בניצחון גדול על הפועל עפולה ושמרה גם היא על מאזן מושלם, טבריה קיוותה לפחות לנקודה אחת - כדי לא להתקרב לתחתית הטבלה.

למרות הפערים על הנייר, עירוני טבריה הוכיחה אחה"צ שהיא קבוצה ראויה וקבוצה בעלת פוטנציאל להכות את התחזיות ולעשות עונה שקטה. המחצית הראשונה הייתה די שקולה ברמתה, עם יתרון מסוים לזכותה של נשר. בדקה ה-25 שער שכבש בן הראל העניק לקבוצה המארחת יתרון 0:1, עימו כמעט היא ירדה להפסקת המחצית, אך שער שכבש עבדאללה מחמוד האורח העניק לנשר שוויון 1:1, בדקה ה-39.

המחצית השניה נפתחה עם מגמה התקפית מצידה של טבריה, בדקה ה-60 שער שכבש עוז קול העניק לטבריה יתרון 1:2, שעליו היא הצליחה לשמור עד לסיום המשחק - למרות הלחץ שהפעיל החלק ההתקפי של נשר. בסיום, ניצחון גדול לזכותה של עירוני טבריה.

משה וייצמן, מאמן נשר, אמר בתום המשחק: "בנינו בטבריה קבוצה חדשה, עם 15 שחקנים חדשים. אנחנו בבית קבוצה חזקה מאוד, היום שיחקנו נגד קבוצה מצויינת ומאומנת - שמגיע לה קרדיט על הדרך והצורה שהם שיחקו. ככל שיחלוף הזמן אנחנו נהיה קבוצה יותר טובה ונפיק מעצמנו הרבה יותר".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.