נוער - לאומית דרום: ניצחון בכורה למחנה יהודה והפועל ירושלים

קבוצות הנוער של הפועל מחנה יהודה פ"ת והפועל ירושלים זכו בניצחון ראשון לעונה הזו. הפועל ירושלים ניצחה 1:2 את בית"ר ת"א/רמלה - כשעל שער הניצחון חתום שחקן מקבוצת נערי א', הפועל מחנה יהודה זכתה בניצחון 0:1 על סקציה נס ציונה. אסי אלימלך, מאמן ירושלים: " יש חבר'ה שעובדים קשה ונותנים את הלב. היום במיוחד ראו קבוצה לוחמת - ואני יכול להגיד שאת הניצחון הביאו כל שחקני הסגל. החילופים ניצחו לנו את המשחק".
פורסם ב: 22/10/2017 16:53:05

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שבת שמחה לקבוצות הנוער של הפועל ירושלים והפועל מחנה יהודה, המשחקות במחוז הדרומי של הליגה הלאומית. שתי הקבוצות זכו בניצחון ראשון העונה - כשלירושלמים שבתמונה היו אלה נקודות ראשונות העונה.

נתחיל עם הפועל מחנה יהודה. העולה החדשה מפ"ת, שמודרכת ע"י דורון רז - ששימש כמנהל המקצועי של הפועל פ"ת ובקיץ התפטר מהניהול המקצועי במחלקת הנוער של מכבי הרצליה, החלה את העונה הזו שני הפסדים - מהם הפסד 2:1 למכבי הרצליה במשחק שבו ספגה שער מהפך בסיום למשחק, ועם שתי תוצאות תיקו. לאלה חשוב להוסיף ניצחון יוקרתי בפנדלים על הפועל ר"ג במשחק גביע המדינה. אתמול זכתה הקבוצה בניצחון 0:1 על סקציה נס ציונה - שהחלה את העונה בצורה מצוינת, עם שלושה ניצחונות ותוצאת תיקו אחת. ליאור איפרגן, שהגיע בקיץ מקבוצת נערים א' של הפועל פ"ת, כבש את שער הניצחון בדקה ה-68, כרבע שעה לאחר כניסתו למשחק כמחליף.

עוברים להפועל ירושלים. הקבוצה מהבירה, כמו יתר קבוצות המחלקה, עברה קיץ מאוד קשה, קיץ של חוסר וודאות בנוגע להמשך דרכה של מחלקת הנוער, ואם נוסיף לכך את פסילת המגרש הרעוע בקרית יובל - מה שגורם לקבוצה לנדוד בין מגרשים, ואת העובדה שהקבוצה מתבססת על שחקנים שעלו מקבוצת נערים א' ואינה שופעת בשחקני נוער מנוסים - ואת העובדה שהקבוצה החלה ממש בסמוך לתחילת העונה הכנות מסודרת עם המאמן והמנהל המקצועי, אסי אלימלך, נקבל נקודת פתיחה מאוד בעייתית לקבוצה מהבירה. אחרי ארבעה הפסדים רצופים אירחה אתמול הקבוצה במגרש בגבעת זאב את בית"ר ת"א/רמלה - שהחלה עונה עם שני ניצחונות, תוצאת תיקו אחת והפסד אחד. כבר בדקה ה-2 למשחק שער שכבש בר בן עמי העניק להפועל ירושלים יתרון 0:1, שהחזיק מעמד עד ה-65 שבה נכבש שער עצמי והשווה את התוצאה ל-1:1. כמו במשחק של מחנה יהודה, גם כאן עשה את ההבדל שחקן מחליף, אלא שכאן מדובר בשחקן שהוקפץ מקבוצת נערים א' - רימון מסאלחה, שנכנס לשדה המשחק בדקה ה-63 וכבש שער בדקה ה-75, שהעניק לקבוצתו ניצחון 1:2.

אסי אלימלך אמר בסיום המשחק: "אסי אלימלך אמר בסיום המשחק: "ידעתי לאן אני בא ולאן אני נכנס. לקחתי בחשבון את ההכנה המאוחרת והלקויה שלנו בטרום העונה וגם במשחקים שהפסדנו שיחקנו טוב. אנחנו מתמודדים עם המון בעיות - במיוחד עם זה שאין לנו מגרש ביתי והנדידה ממגרש למגרש וחוסר הביתיות מאוד מקשה עלינו. יש לנו גם בעיה שאין לנו הרבה שחקנים משנתון 99 ורוב הסגל מורכב משחקנים ילידי שנתון 2000. היום מי שנתן את גול הניצחון זה שחקן משנתון 2001. לא קל לנו, אבל יש חבר'ה שעובדים קשה ונותנים את הלב. היום במיוחד ראו קבוצה לוחמת - ואני יכול להגיד שאת הניצחון הביאו כל שחקני הסגל. החילופים ניצחו לנו את המשחק.  נמשיך לעבוד קשה, במטרה שהקבוצה תטפס כמה שיותר גבוה במהלך העונה. נבוא צנועים ונעשה את המיטב והכי חשוב ליצור המשכיות לניצחון הזה, כי אם לא אז לא עשינו כלום".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.