טרום א' - שרון: מכבי הרצליה החלה עם ניצחון

הקבוצה מהשרון הדרומי התארחה אתמול אצל קבוצת שלוחת בת חפר של מכבי עמק חפר וזכתה בניצחון 6:9, לאחר שהצליחה לחולל מהפך במחצית הראשונה. עדי שטיין, מאמנת הקבוצה: "אני גאה בילדים על הנחישות ושמחה בשבילם על הניצחון, אך הקו המנחה שלי הוא להתמקד בטיפוח היכולות שלהם ופחות בצד ההישגי".
פורסם ב: 23/10/2017 07:48:51


מאת: אורי שמיר - עורך האתר

הרבה זמן חיכו כדורגלני קבוצות טרום א' של מכבי הרצליה ומכבי עמק חפר 2 למשחק רשמי ראשון שלהם בשנתוני השמיניות. הם ראו בשבוע שעבר כדורגלנים רבים בגילם משחקים במסגרת גביע המדינה ובשבת האחרונה במשחקי הליגה, אתמול הם זכו סוף סוף גם הם להיות חלק מהחגיגה, כשנפגשו במגרש ביישוב בת חפר למשחק ליגה ראשון.

המשחק בין עמק חפר להרצליה היה קצבי ודינמי משני הצדדים לכל אורכו. עמק חפר צעדה ביתרון של שער אחד במחצית הראשונה, אך הרצליה הצליחה לחולל מהפך ולרדת להפסקת המחצית ביתרון 4:5. במחצית השניה הרצליה כבר לא מצאה עצמה בעמדה נחותה וחגגה בסיום ניצחון 6:9, במשחק שבו הצטיין בשערה של הרצליה איתן מוסטר, ששמר על רשת נקיה. שלושה כדורגלנים כבשו צמדי שערים לזכות מכבי הרצליה: יונתן ימיני, איתי זפרני ורוי שני. שערים בודדים כבשו לירוי אשכנזי, יובל נעמד ועמית פרידמן.

עדי שטיין, מאמנת מכבי הרצליה, אמרה בסיום המשחק: "משחק ליגה ראשון - שמטבע הדברים היה מאוד מרגש לילדים וגם לי. היה משחק מותח וצמוד ופגשנו קבוצה מוכשרת ואיכותית.  עברתי כשחקנית משחקי נבחרות, משחקי עונה ומשחקי גמר גביע, היום היה התרגשתי לא פחות. אני גאה בילדים על הנחישות ושמחה בשבילם על הניצחון. הקו המנחה שלי הוא להתמקד בטיפוח היכולות שלהם ופחות בצד ההישגי. תודה גדולה להורי השחקנים, למנהלים היקרים של הקבוצה שלנו - מיקו טוויס ואמיר שמואלי, שעובדים במסירות למען הקבוצה. תודה גם לעמק חפר על האירוח. שתהיה לכולנו עונה מוצלחת ומהנה".

בשבת הקרובה מכבי הרצליה תארח הפועל חדרה, בעוד שמכבי עמק חפר 2 תצא למשחק חוץ מול הפועל הוד השרון.