נערים ג' - שרון: הדרבי החיפאי ירוק

קבוצת נערים ג' של מכבי חיפה "קצף" שומרת על מאזן מושלם, אחרי שניצחה בשבת האחרונה 1:3 במשחק הדרבי את האדומים של הפועל. הירוקים סגרו עניין כבר במחצית הראשונה.
פורסם ב: 23/10/2017 08:39:30

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ג'ו הירש - באדיבות האתר הרשמי מכבי חיפה


פתיחת עונה שמחה ומוצלחת לקבוצת נערים ג' של מכבי חיפה "קצף", שאחרי עונה בליגת המרכז של שנתון ילדים א' חזרה למחוז השרון של שנתון נערים ג'. הקבוצה נהנית בתום ארבעה מחזורים ממאזן מושלם ונראה שיש את כל הסיבות לצפות ממנה לעונה מוצלחת בצד ההישגי.

בשבת האחרונה אירחה מכבי חיפה למשחק דרבי את הנציגה של מחלקת הנוער של הפועל חיפה [הנציגה הנוספת משחקת במחוז חוף]. למאמן מכבי, יוסי ג'נח, היה זה מעין משחק פיקנטי. ככדורגלן ג'נח היה חלוץ מצטיין במחלקת הנוער של מכבי חיפה, אך כחלוץ בוגרים מצטיין בליגה הלאומית רשם עונות מוצלחות דווקא בשורות הפועל חיפה. ג'נח, ששימש בשתי העונות הקודמות כעוזר מאמן קבוצת הנוער עימה חגג אליפות, הוביל את קבוצתו לניצחון מרשים בשבת האחרונה. המחצית הראשונה הייתה תכליתית ומופלאה עבור הירוקים. בדקה ה-6 שער שכבש נהוראי יפרח העלה את הירוקים ליתרון 0:1, צמד של יעל לנגר ב-20 הדקות האחרונות של המחצית הראשונה [20,40] העניק למכבי חיפה יתרון 0:3 כבר בתום המחצית הראשונה. הירוקים הורידו הילוך במחצית השניה, בעוד האדומים של הפועל הצליחו להמתיק במשהו את טעם ההפסד עם שער מצמק שכבש מופיד שחאדה בדקה ה-52, שער שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 1:3 לזכות הירוקים של מכבי על האדומים של הפועל - שמאזנם עומד כעת על ניצחון אחד ושלושה הפסדים.

מכבי חיפה תקווה לשמור על מאזן מושלם, כשתתארח בשבת הקרובה אצל הפועל רעננה - שצברה 4 נקודות בארבעת המחזורים הראשונים. שחקני הפועל חיפה יקוו להעשיר את מאזן הניצחונות במשחק הביתי מול האחרונה בטבלה, מכבי ברקאי, שתקווה לנקודות ראשונות העונה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.