נערים ג' - מרכז: הפועל ת"א עברה במסלול הירוק

קבוצת נערים ג' של הפועל ת"א דרום זכתה בנקודת ליגה עשירית בשבת האחרונה, אחרי שניצחה 1:2 את משחק הדרבי מול גדנ"ע, במשחק שבו כל השערים נכבשו ע"י שחקנים של הקבוצה המנצחת.
פורסם ב: 24/10/2017 08:31:37

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: עמוד הפייסבוק מחלקת הנוער הפועל תל אביב

קבוצת נערים ג' של הפועל ת"א דרום החלה ברגל ימין את שבוע הדרבים שלה, שהחל עם ניצחון 1:2 על גדנ"ע. בשבת הקרובה צפוי לקבוצה של קובי ברו משחק דרבי ביתי מול מכבי ת"א דרום - הקבוצה היחידה שנהנית ממאזן מושלם בתום ארבעה מחזורים בליגת המרכז.

הפועל ת"א התארחה בשבת האחרונה במגרש צ'רנר ביפו אצל הירוקים של גדנ"ע, שפתחו עונה עם שלושה הפסדים ולא מעט ספיגות. האדומים פתחו את המשחק בסערה, כבר בדקה הראשונה שער של יונתן דנילוב העניק להפועל יתרון 0:1. בדקה ה-25 הפועל הכפילה את יתרונה עם שער שכבש שגיב נחמיאס - שבדקה ה-63 כבש שער עצמי, שצמצם את התוצאה ל-2:1 לזכותה של הפועל - התוצאה שבה הסתיים המשחק.

שחקני גדנ"ע יתארחו בשבת הקרובה אצל הפועל אשקלון - שמאזנה עומד על ניצחון אחד ושלושה הפסדים, עם תקוות לנקודות ליגה ראשונות.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.