ילדים ב' - שרון: שוויון בין ידידים

קבוצות ילדים ב' של מ.ס קדימה/צורן ומכבי נתניה נפגשו אתמול למשחק ליגה שלישי שלהן העונה, שהסתיים בתוצאת שוויון 1:1. רשמים מהמשחק ותגובות המאמנים בכתבה זו.
פורסם ב: 25/10/2017 17:11:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות ילדים ב' של מ.ס קדימה/צורן ומכבי נתניה פתחו את העונה הזו בליגת השרון עם ניצחון אחד והפסד אחד. אתמול נוספה גם תוצאת תיקו למאזנה של כל אחת מהקבוצות הללו, בתום המשחק ביניהן שנערך במגרש בקדימה, במשחק שהוקדם מסופ"ש.

המשחק נפתח עם מוטיבציה גדולה מצד שתי הקבוצות. קדימה/צורן כבשה ראשונה לאחר 8 דקות, משער של גיא דוחובנה שניצל ערבוביה ברחבת נתניה. בשליש הראשון היו לקדימה עוד 2-3 מצבים טובים לכיבוש שערים שלא נוצלו. בשליש השני המשחק קיבל תפנית ונתניה החזיקה יותר בכדור, אך לא הגיעה למצבי הבקעה. 5 דקות לסיום השליש השני נתניה כבשה שער מבעיטה של חמודי מסרוואה מחוץ לרחבה, שפגעה ברגל של שחקן הגנה של קדימה/צורן וחדרה לרשתה - שוויון 1:1. בשליש השלישי המשחק היה שווה כוחות ללא מצבים מסוכנים ליד שתי הרחבות. התוצאה נותרה בעינה, בסיומו של משחק ספורטיבי מאוד בין שתי קבוצות שוות ביכולתן.

דוד קרליק, שהחל עונה שניה עם קבוצתו, אמר בסיום המשחק: "זאת עונה חשובה מאוד לקבוצה שלי - עונה של לימוד משחק הכדורגל אחרי סיום פרק השמיניות.
הילדים נחושים מאוד ללמוד ולהצליח, באים לכל אימון ומשחק עם רעב ורצון לשחק ולהשקיע במשחק שהם נהנים בו ואותו הם בחרו כענף הספורט המועדף עליהם. מטרות הקבוצה לעונה הקרובה הן לעבוד קשה ולעבוד נכון, להגיע לכל משחק ומגרש ולתת את הכי טוב שהם יכולים ומסוגלים. אנחנו כמועדון קטן רוצים לגדל את הילדים לא רק ככדורגלנים, אלא בראש ובראשונה כאנשים טובים ,ישרים, מחונכים יותר. אנחנו כקבוצה מקבלים את מלוא התמיכה מהמועדון ומהמנהל המקצועי שימי ג"אן שמגיע לכל משחק ואימון ותורם את חלקו מניסיונו הרב".

לידן דלויה, מאמן מכבי נתניה, אמר בסיום המשחק: "מחמאות לקדימה/צורן שהיו יריב מאתגר וטוב. המטרה החדשה שלנו כמועדון בכלל היא ליצור דרך וצורת משחק שתואמת  למועדון, ומכינה שחקנים להגיע מוכנים לרגע האמת. לפעמים הדרך באה  על חשבון תוצאה, אבל התוצאה לא רלוונטית מבחינתנו".