נערים ב' - שרון: הפועל הרצליה מכוונת גבוה

קבוצת נערים ב' של הפועל הרצליה, המשחקת במחוז שרון, פתחה את העונה הזו עם שלושה ניצחונות. בשבת היא חוזרת למעגל משחקי הליגה. מיכאל אשכנזי-אלהרר, מאמן הקבוצה: "כרגע אנחנו בצמרת,השאיפה שלי שנסיים בין ה2 הראשונות אני יודע שלא יהיה קל - אבל זה אפשרי".
פורסם ב: 26/10/2017 16:49:29

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שינוי מבנה הליגות בשנתון נערים ב', על מנת להתאימו למבנה זהה הקיים בשנתון נערים א', מציב את העונה הזו כעונת מעבר בשנתון נערים ב'. כל הקבוצות ששובצו בליגות המחוזיות יודעות שכדי לשחק בעונה הבאה באחת משתי הליגות הארציות - שיהוו את ליגות המשנה, הן מוכרחות לסיים את העונה באחד משני המקומות הראשונים. הפועל הרצליה התייצבה לעונה הזו עם שתי קבוצות בשנתון - האחת משחקת במחוז מרכז והשניה, זו שנעסוק בה בכתבה זו - משחקת במחוז שרון ומודרכת ע"י מיכאל אשכנזי-אלהרר, שהצטרף לאחרונה למערך הסקאוטינג של הנבחרות הצעירות.

קבוצת נערים ב' שרון של הפועל הרצליה החלה את העונה הזו עם הדחה בהארכה במשחק הגביע הביתי מול הפועל פרדסיה, אך את דרכה בליגת השרון החלה עם שלושה ניצחונות רצופים ומאזן שעומד על 10 שערי זכות ושער חובה אחד. בשבת שעברה הקבוצה הייתה בפגרה, בשל המספר האי זוגי של הקבוצות בליגה, אך בשבת הקרובה היא תארח קבוצה שלה מאזן זהה לשלה - עירוני ג'ת אלהלי.

מיכאל אשכנזי-אלהרר משתף אותנו בתהליך הבניה של קבוצתו: "ההכנה לעונה לא הייתה אידיאלית. קיבלתי קבוצה מפורקת, קבוצה עם 14 שחקנים ועבדתי קשה כדי לחזק אותה. הבאתי מבחוץ קרוב ל-12 שחקנים חדשים והעליתי חריג גיל מקבוצת נערים ג', שילבתי אותם עם השחקנים שהיו הבסיס של הקבוצה, בניתי סגנון משחק יחודי, שחררתי שחקנים עם בעיות משמעת - ויצאנו לדרך". המאמן יודע שצפויה לקבוצתו עונה מאוד מאתגרת, אך הוא מוכן לאתגר: "כרגע אנחנו בצמרת,השאיפה שלי שנסיים באחד משני המקומות הראשונים. יש בליגה שלנו הרבה קבוצות שצפויות להיאבק על המקומות הללו, כמו הוד השרון, ברקאי, פרדסיה ועוד. אני יודע שלא יהיה קל - אבל זה אפשרי".

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.