הפועל חיפה: חילופי מאמנים בקבוצות הנוער ונערים א'

כסאות מוזיקליים במחלקת הנוער של הפועל חיפה: אלעד בראון הוקפץ מאימון קבוצת נערים א' לקבוצת הנוער, נמרוד אסולין עבר מקבוצת הנוער לקבוצת נערים א'. בראון: "אני מאמין שנמרוד ואני נוביל את הקבוצות לעמידה ביעדים".
פורסם ב: 26/10/2017 17:24:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ג'ו הירש - באדיבות עמוד הפייסבוק של מחלקת הנוער מכבי חיפה

בעוד שאתרי הספורט לא מפסיקים לספק לנו כותרות על פיטורי והחלפות מאמנים מקבוצות בליגות הבוגרים הבכירות - למרות השלב המוקדם של העונה, לא משעמם גם בגזרת מחלקות הנוער. הפועל חיפה הודיעה אתמול על חילופי מאמנים בקבוצות הגיל הבכירות של המחלקה, כשאלעד בראון מוקפץ מאימון קבוצת נערים א' לקבוצת הנוער - אותה עוזב נמרוד אסולין לטובת אימון קבוצת נערים א'. קבוצת הנוער של הפועל חיפה, שירדה בקיץ האחרון לליגת המשנה לראשונה בהיסטוריה של המועדון, פתחה את העונה בצורה מגומגמת - עם צבירה של 7 נקודות בארבעה משחקים - והיא רחוקה 6 נקודות ומשחק חסר מהמוליכה, בית"ר טוברוק. קבוצת נערים א' פתחה עונה בליגת העל עם צבירה של 3 נקודות בחמשת המחזורים הראשונים - כשלצד שני הפסדים במאזנה שלוש תוצאות תיקו במשחקים שבהם הוליכה 0:2 והסתיימו בשוויון 2:2.

אלעד בראון, מאמנה החודש של קבוצת הנוער, התייחס לחילופי המאמנים: "מדובר באתגר גדול לכולנו. קבוצת הנערים שלנו שילמה מחיר יקר על נאיביות וחוסר מזל עד כה. הקבוצה התחזקה לאחרונה בשלושה שחקנים, שאני מאמין שיעזרו לה במשימותיה. גם בקבוצה הזו וגם בקבוצת הנוער יש חומר שחקנים מספיק טוב להתמודד בליגות. אני מאמין שחילופי המאמנים יעשו טוב לשתי הקבוצות. נמרוד הוא מאמן מצוין ומוטיבטור אדיר. אני מאמין שנמרוד ואני נוביל את הקבוצות לעמידה ביעדים".  

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.