נערים ב' - שפלה: ניצחון ראשון לירוחם

קבוצת נערים ב' של הפועל ירוחם (בכחול) זכתה בניצחון ראשון העונה - 1:2 במשחק הביתי מול קבוצת "צו פיוס" של מכבי נתיבות - קבוצה שלרבים משחקניה זוהי עונה ראשונה במסגרת ליגה.
פורסם ב: 27/10/2017 08:55:48

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב


שמח במחלקת הנוער של הפועל ירוחם - שמייצגת את אחד מהיישובים הדרומיים ביותר על מפת הכדורגל. המחלקה הדרומית מונה קבוצות ילדים ג', ילדים א' ונערים ב', אך בסופ"ש הזה רק קבוצת נערים ב' ייצגה את המחלקה במשחקים.

אחרי שמשחקה מהמחזור הראשון מול הפועל מרחבים לא קוים ואחרי שני הפסדי ליגה אתמול זכתה הקבוצה של דולב פרץ בניצחון ראשון - 1:2 ביתי על קבוצת "צו פיוס" של מכבי נתיבות, שלמרות היותה קבוצה שמתבססת על שחקנים שלהם זוהי עונה ראשונה במסגרת ליגה - פתחה את העונה עם שני ניצחונות והפסד אחד. שער שכבש בן אבידן העניק לירוחם יתרון 0:1 כבר בדקה ה-7, שער שכבש עילאי אברג'יל הכפיל את התוצאה בדקה ה-60. רגע לפני סיום המשחק, שער שכבש המחליף האורח הראל בן דוד קבע את תוצאת המשחק.

במחזור הבא שחקני ירוחם יקוו לצבור נקודות נוספות, במשחק החוץ מול צעירי רהט - שמאזנה נכון לעכשיו עומד על שני ניצחונות ושני הפסדים. שחקני נתיבות יקוו לשוב למסלול הניצחונות, במשחק ביתי מול קבוצת המשנה של מ.ס באר שבע.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.