נערים ג' - צפון: מבול של שערים בקצרין

קבוצת נערים ג' של מ.ק קצרין אירחה בתוך יומיים שני משחקים. אחרי שספגה הפסד בכורה ביום רביעי במשחק מול צעירי שעב - שזכתה בניצחון 4:6 שהיה הראשון שלה העונה, זכתה הקבוצה מהגולן בניצחון רביעי העונה - 3:5 על בני בית ג'אן. רשמים משני המשחקים בכתבה הבאה.
פורסם ב: 28/10/2017 12:53:05

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

רבעוש בקצב גבוה לקבוצת נערים ג' של מ.ק קצרין. שני משחקים ביתיים בהפרש של פחות מ-48 שעות שיחקה הקבוצה מהגולן, כשבשני המשחקים הובקעו יחדיו 18 שערים משני הצדדים יחדיו.

ביום רביעי האחרון אירחה הקבוצה מהגולן את צעירי שעב עם תקוות לשמור על מאזן מושלם בתום ארבעה מחזורים. שעב התייצבה למשחק עם מאזן שעמד על תוצאת תיקו אחת והפסד אחד. האורחים משעב היו במיטבם כבר מפתיחת המשחק, כשבדקה התשיעית שער שכבש וופיק היבי בפנדל העלה אותם ליתרון 0:1. חלפו להן 4 דקות, שער עצמי שכבשה שעב קבע שוויון 1:1. כבר בדקה ה-16 שעב חזרה ליתרון, שער שכבש איברהים גאנם העלה אותה ליתרון 1:2. בדקה ה-35 שער שני במשחק של וופיק היבי הגדיל את יתרונה של קצרין ליתרון 1:3. דקה לאחר מכן, נפסקה בעיטת פנדל לזכות קצרין, אותה תרגם אלכסנדר איבאנוב לשער שצימק את התוצאה ל- 3:2. שעב פתחה את המחצית השניה בצורה מצוינת, שער שלישי במשחק של וופיק היבי העניק לשעב יתרון 2:4. קצרין לא אמרה נואש והצליחה בתוך 10 דקות להשוות את התוצאה ל-4:4, בזכות שער נוסף בפנדל של אלכסנדר איבאנוב בדקה ה-50 ושער בדקה ה-60 של אלמוג בוים. בעשר הדקות האחרונות של המשחק צמד שכבש איברהים גאנם - שסיים את המשחק עם שלושער, העניק לשעב ניצחון 4:6.

אתמול [שישי] אירחה מ.ק קצרין את בני בית ג'אן, שהתייצבה למשחק עם מאזן של ניצחון אחד ושני הפסדים. עייפות לא שיחקה תפקיד בקצרין, שהתייצבה נחושה לחזור למסלול הניצחונות. קצרין פתחה את המשחק בסערה, כבר בדקה ה-3 שער שכבש דקל רוט העניק לה יתרון 0:1. שערים שכבשו אליעד אלון [23] ואלמוג בוים [30] העניקו לקצרין יתרון 0:3. בדקה ה-38 שער שכבש רמי דאהר האורח צימק את התוצאה ל-3:1. בית ג'אן פתחה את המחצית השניה בצורה טובה, שער שכבש בדקה ה-47 המחליף רג'ואן חטיב צימק את התוצאה ל-3:2. בדקה ה-70 שער שני במשחק של אלמוג בוים העניק לקצרין יתרון 2:4. ארבע דקות לאחר מכן, שער שכבש אלכסנדר איבאנוב העניק לקצרין יתרון 2:5. שער שכבש בסמוך לסיום המשחק מג'יד אסער קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 3:5 לזכות קצרין, המודרכת ע"י מישל קסלסי.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.