נערים ב' - ארצית: דרבי עוצמתי למכבי נתניה

קבוצת נערים ב' של מכבי נתניה התארחה היום למשחק דרבי אצל בית"ר טוברוק, שהוכרע כבר במחצית הראשונה עם ארבעה שערים לזכות מכבי נתניה, שחגגה ניצחון 0:4. יוסי טויל, המאמן המנצח: "מקדישים את הניצחון לאוהד הכי מושבע שלנו, הבעלים אייל סגל".
פורסם ב: 28/10/2017 14:41:09

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שבת שמחה לקבוצת נערים ב' של מכבי נתניה. הקבוצה של יוסי טויל, שזכתה בעונות האחרונות באליפות של ליגות השרון וזכתה בלא מעט ניצחונות במשחקי דרבי, הוסיפה למאזנה ניצחון נוסף ביריבות העירונית ארוכת השנים.

גם בית"ר טוברוק וגם מכבי נתניה התייצבו למשחק עם מאזן זהה, שעומד על 5 ניצחונות והפסד אחד. תצוגת תכלית של מכבי נתניה סגרה עניין כבר במחצית הראשונה. שערים שכבשו לידור מיימון בבעיטת עונשין מהרחבה [שער ראשון], אייל עבאדי [שער שני ורביעי] ואלון גינת [שער שלישי] סללו את דרכה של מכבי לניצחון 0:4 מרשים, עוצמתי ומדהים.

יוסי טויל, המאמן המנצח, אמר בתום המשחק: "הגענו למשחק מוכנים מאוד,השחקנים כל השבוע שידרו אנרגיות מטורפות. שלטנו במשחק והיינו טובים מהיריבה בכל פרמטר. אני גאה לאמן שחקנים כל כך מחוייבים ורעבים להצליח. אנחנו מקדישים את הניצחון לאוהד הכי מושבע שלנו, הבעלים אייל סגל, שמגיע למשחקים שלנו ותומך בנו ובקבוצות המועדון בצורה הדוקה ואוהבת".

בשבוע הבא שחקני מכבי נתניה יחזרו למגרשם הביתי, למשחק מול מכבי עמק חפר. שחקני בית"ר טוברוק יקוו לחזור למסלול הניצחונות, במשחק החוץ מול מכבי הרצליה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.