נערים א' - שפלה: האדומים חגגו בדרבי האשדודי

קבוצת נערים א' של א.ס "האדומים" אשדוד זכתה בניצחון ראשון לעונה הזו - 0:2 מתוק על המכבים הצהובים, במשחק שנערך לעיני כ-250 צופים במגרש הסינטטי באשדוד.
פורסם ב: 29/10/2017 08:50:33

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

מאז חזרתן למפת הכדורגל של ממשיכות הדרך של מועדוני הכדורגל האשדודים מהעבר, אין ספק שמחוזות שפלה בכמה מהשנתונים זכו לתוספת גדולה של אנרגיה ועניין. קבוצות נערים א' של א.ס "האדומים" אשדוד - אחת משתי ממשיכות הדרך של הפועל אשדוד, ומכבי אשדוד - ממשיכת דרכה של מכבי עירוני אשדוד,  נפגשו אתמול למשחק דרבי עם תקוות לזכות בניצחון ראשון העונה. האדומים פתחו את העונה עם נקודה אחת בשלושה משחקים, בעוד הצהובים פתחו עונה עם צבירה של נקודה אחת בשני משחקים.

אווירת חג הורגשה בשעות הבוקר של שבת, במגרש הסינטטי העירוני באשדוד, כאשר למגרש עלו שתי הקבוצות, שזכו לתמיכה של כ-250 צופים ביציעים.
שחקני "האדומים" באו מוכנים ונחושים יותר, מהר מאוד זה בא לידי ביטוי כבר בדקה ה-5, כאשר כדור קרן של האדומים הוגבה לרחבה ויצר עירבוביה ברחבת הצהובים,  נתנאל זרובבל בעט בחצי גובה לשער עירוני והעלה את "האדומים" ליתרון 0:1. בהמשך המשחק שחקני "האדומים| הכתיבו את קצב המשחק והחמיצו פעמיים ממצב של אחד על אחד מול שוער מכבי, שהצליח לסכל מצבים  והשאיר את קבוצתו במשחק. מנגד, שחקני מכבי התקשו לייצר מצבים, בשל משחק הגנה טוב של שחקני "האדומים".

במחצית השנייה שחקני "האדומים" המשיכו באותה מגמה התקפית. בדקה  ה-60 עירוני אשדוד נשארה ב-10 שחקנים, לאחר ששחקן של הקבוצה עשה עבירה השופט שולף לעברו את הכרטיס הצהוב, אך השחקן המשיך במילים מיותרות וראה את הכרטיס האדום.
בדקה ה-65 התקפה מהירה של שחקני "האדומים" הביאה לשער שני. נתנאל זרובבל התקדם עם הכדור  ובעט מ-25 מטרים לרשת הצהובה, שער שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 0:2 לקבוצת "האדומים", שזכתה בניצחון ראשון מתוק מאוד לעונה הזו, והם יוצאים לפגרת השזרוע שמחים ומאושרים, בעוד שמכבי אשדוד תארח בשבוע הבא את מ.ס באר שבע ותקווה לצאת לפגרה עם מאזן טוב יותר.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.